Зимние каникулы

План каникул

развернуть

 

План работы

на зімніх канікулах

(27.12.2021 г. – 08.01.2022 г.)

 

Праект “Па законах дабрыні”

 

п/п

Мерапрыемства

Час правядзення

Клас

Адказны

27.12.2021 г.  Дзень    ветлівасці     (панядзелак)

1.      

Акцыя “Упрыгожым ёлку разам”

9.00-10.00

10-11

Длугозіма Т.М.,

Жаўнерчык А.М.

2.      

Акцыя “Чысты клас”

9.00-10.00

7

Уласік Г.У.

3.      

Практыкум “Скора Новы год”

10.00-11.00

8

Садоўская Н.У.

4.      

Падрыхтоўка да алімпіяды “Юныя моваведы”

10.00-11.00

4

Фіцук Н.Л.

5.      

Гульня-інсцэніроўка “У госці да Дзеда Мароза”

11.00-12.00

3

Фенька Г.Н.

6.      

Гульня “Падарожжа па шахматнай дошцы”

12.00-13.00

1-4

Залатарова В.В.

7.      

Індывідуальная кансультацыя “Адказнасць за распаўсюджванне ў сетцы інтэрнэт забароненай інфармацыі”

16.00-17.00

 

Кухарчык Т.Ю.

28.12.2021 г.  Дзень  роднага краю  (аўторак)

1.      

Паездка на на навагодняе казачнае шоў “Галоўная ёлка краіны”

9.00-17.00

6

Хвізюк Ж.С.

2.      

Экскурсія ў краязнаўчы музей

9.00

10

Длугозіма т.М.

3.      

Кансультацыя “Рыхтуемся да ЦТ па беларускай мове”

9.00-10.00

11

Жаўнерчык А.М.

4.      

Прагляд і абмеркаванне відэаролікаў “Экалагічны погляд”

10.00-11.00

9

Залатарова В.В.

5.      

Завочнае падарожжа “Белавежская пушча”

10.00-11.00

7

Уласік Г.У.

6.      

Прэзентацыя “Цуды роднага краю”

11.00-12.00

4-8

Казак А.І.

7.      

Кансультацыя “Рыхтуемся да экзамену па матэматыцы”

13.00-14.00

9

Садоўская Н.У.

29.12.2021г. Дзень  станоўчых эмоцый  (серада)

1.      

Забаўляльная праграма “Бал цудаў”

10.00-12.00

1-4

Фенька Г.Н.

2.      

Індывідуальны карэкцыйна-развіваючы занятак “Фарміруем навыкі адказных паводзін”

10.00-11.00

 

Кухарчык Т.Ю.

3.      

Навагодняя казка “Новы год у коле сяброў”

13.00-15.00

5-8

Нікалаева А.П.

4.      

Тэатралізаванае прадстаўленне “Сярэбраная страла”

18.00-21.00

9-11

Длугозіма Т.М.

30.12.2021 г.  Дзень  бяспекі (чацвер)

1.      

Кансультацыя “Падрыхтоўка да алімпіяды па англійскай мове”

9.00-10.00

4-5

Малашчанка Н.Ф.

2.      

Пазнаваўчая гульня “Новы год без здарэнняў”

10.00-11.00

7

Уласік Г.У.

3.      

Прэзентацыя з элементамі гульні “Бяспечны Новы год”

10.00-11.00

4

Фіцук Н.Л.

4.      

Падарожжа ў краіну дарожнай азбукі

11.00-12.00

3

Фенька Г.Н.

5.      

Гутарка “Бяспечныя знаёмствы”

11.00-12.00

8-11

Казак А.І.

6.      

Пазнаваўчая гульня “Новый год без здарэнняў”

11.00-12.00

1-4

Кухарчык Т.Ю.

7.      

Размова за круглым сталом “Асцярожна: піратэхніка! Бяспечнае свята Новы год”

12.00-13.00

6

Хвізюк Ж.С.

31.12.2021 г. Дзень віншаванняў (пятніца)

1.      

Практыкум “Калейдаскоп навагодніх ідэй”

9.00-10.00

6-9

Залатарова В.В.

2.      

Падрыхтоўка да конкурсу “Школа бяспекі”

10.00-11.00

5

Нікалаева А.П.

3.      

Майстэрня Дзеда Мароза “Выраб сімвала года – тыграня”

11.00-12.00

1-4

Фенько С.А.

03.01.2022г.  Дзень  зімовых забаў  (панядзелак)

1.

Рашаем разам “Цяжкія пытанні ЦТ па матэматыцы”

10.00-11.00

11

Садоўская Н.У.

2.

Інформ-дайджэст “Занятасць у вольны час: ідэі для дасуга”

10.00-11.00

 

Кухарчык Т.Ю.

3.

Падрыхтоўка да алімпіяды па ПДР

11.00-12.00

5-7

Нікалаева А.П.

4.

Рухомыя гульні на свежым паветры

12.00-13.00

1-8

Казак А.І.

5.

Кансультацыя “Цяжкі час на шляху да юнацтва. Парады бацькам падлетка”

16.00-17.00

зак. прадст. нав. 7-8кл.

Кухарчык Т.Ю.

04.01.2022г.  Дзень  здароўя  (аўторак)

1.      

Вывучэнне матэрыялаў інтэрнэт-партала “Здаровыя людзі”

9.00-10.00

6

Хвізюк Ж.С.

2.      

Кансультацыя “Падрыхтоўка да алімпіяды па англійскай мове”

10.00-11.00

4-5

Малашчанка Н.Ф.

3.      

Зімовыя эстафеты

10.00-11.00

3-4

Фіцук Н.Л., Фенька Г.Н.

4.      

Кансультацыя “Рыхтуемся да ЦТ па беларускай мове”

10.00-11.00

11

Жаўнерчык А.М.

5.      

Прэзентацыя “Што я ведаю пра сваё здароўе”

11.00-12.00

1-4

Фенько С.А.

6.      

Інтэрактыўны занятак “Залежныя паводзіны”

11.00-12.00

9-11

Кухарчык Т.Ю.

05.01.2022г. Дзень  дабрыні   (серада)

1.      

Кансультацыя “Падрыхтоўка да алімпіяды па рускай мове”

9.00-10.00

4

Фіцук Н.Л.

2.      

Майстэрня Дзеда Мароза “Падрыхтоўка паштовак да Ражства”

10.00-11.00

7

Уласік Г.У.

3.      

Кансультацыя “Рыхтуемся да ЦТ па беларускай мове”

10.00-11.00

11

Жаўнерчык А.М.

4.      

КТС “Падарунак сябру”

11.00-12.00

3

Фенька Г.Н.

5.      

Інтэлектуальны турнір “Тваё жыццё – твой выбар”

11.00-12.00

8-9

Кухарчык Т.Ю.

6.      

Знаёмства з дзейнасцю анлайн-праектаў “Канікулы-AIR”

12.00-13.00

6

Хвізюк Ж.С.

06.01.2022г. Дзень     культуры   (чацвер)

1.

Кансультацыя “Падрыхтоўка да алімпіяды па біялогіі”

9.00-10.00

6-8

Залатарова В.В.

2.

Трэнінгавы занятак “Культура паводзін маладых людзей”

10.00-11.00

6-9

Казак А.І.

3.

Кансультацыя “Падрыхтоўка да алімпіяды па беларускай мове”

10.00-11.00

5, 7

Нікалаева А.П.

4.

Інтэрактыўная гульня “Харчаванне і этыкет”

11.00-12.00

1-4

Фенько С.А.

08.01.2022г. Дзень    сяброўства (субота)

1.

Кансультацыя “Як выхаваць праўдзівае дзіця”

8.30-9.30

зак. пр.  нав. 3 кл.

Кухарчык Т.Ю.

2.

Кансультацыя “Як навучыцца сябраваць”

9.30-10.30

5

Кухарчык Т.Ю.

3.

Кансультацыя “Падрыхтоўка да алімпіяды па беларускай мове”

10.10-11.50

10

Нікалаева А.П.

4.

Рухомыя гульні “Разам весела гуляць”

10.00-11.00

1-4

Фенько С.А.

5.

Кансультацыя “Падрыхтоўка да алімпіяды па геаграфіі”

10.00-11.00

5 - 7

Длугозіма Т.М.

6.

Адкрыты мікрафон “Сяброўства і ўзаемаадносіны паміж хлопчыкамі і дзяўчынкамі”

12.00-13.00

6-7

Кухарчык Т.Ю.

 

свернуть