Шосты школьны дзень

Графік работы спартыўнай залы ў шосты школьны дзень

развернуть

 

Графік

 работы спартыўнай залы

 ў шосты дзень тыдня

 

2020/2021 навучальны год

 

Час

Мерапрыемствы

8.20 –10.00

Заняткі спецыялізаванага па спорце 8 класа (Арлоўская В.А.)

8.20 – 9.05

Гадзіна здароўя і спорту  (10 клас, Кручок Ю.А.)

9.15 – 10.00

Гадзіна здароўя і спорту  (11 клас, Кручок Ю.А.)

10.15 – 11.15

Спартыўныя мерапрыемствы згодна каляндарнага плана спартыўна-масавых

і фізкультурна-аздараўленчых мерапрыемстваў 

(5 – 11 класы, Кручок Ю.А.)

11.25 – 13.05

 

Аб’яднанне па інтарэсах  «Гуляем у футбол»  (5 – 9 класы, Кручок Ю.А.)

11.30– 14.15

Секцыя «Лыжныя гонкі» (3 – 5 класы, Арлоўская В.А.)

13.00 – 15.20

1,3,5 суботы

Заняткі на спартыўных аб’ектах ФАК ДУ “ДЮСШ Стаўбцоўскага раёна” (басейн, трэнажорная зала, спартыўная зала).

17.00 – 19.00

Дыскатэка

 

свернуть

Графік работы аб'яднанняў па інтарэсах у шосты школьны дзень

развернуть

Графік работы

аб’яднанняў па інтарэсах

 дзяржаўнай установы адукацыі  «Заямнаўская сярэдняя школа»

у шосты дзень тыдня   у 2020/2021 навучальным годзе

 

№ п/п

Назва аб’яднання

 па інтарэсах

Час работы

Кіраўнік

  1.  

Юныя інспектары руху

 (5 – 7 класы)

9.15 – 10.00

Нікалаева А.П.

  1.  

Шахматны ўсянавуч

(1 – 2 класы)

9.15 – 10.00

Залатарова В.В.

  1.  

Гуляем у футбол

 (5 - 9 класы)

11.25 – 13.05

 

Кручок Ю.А.

 

Графік работы аб’яднання па інтарэсах,

якія працуюць ад ДУА «Стаўбцоўскі цэнтр творчасці дзяцей

і моладзі», ДУ «Дзіцяча-юнацкая спартыўная школа Стаўбцоўскага раёна»

у шосты дзень тыдня

 

№ п/п

Назва гуртка

Час работы

Кіраўнік

  1.  

Секцыя «Лыжныя гонкі»

(3 – 5 класы)

11.30 – 14.15

Арлоўская В.А.

  1.  

Рукадзелкіна.

1 група (2- 4 кл.)

2 група (4 – 6 кл.)

3 група  (7 – 9 кл.)

 

9.00 – 10.40

10.50 – 12.30

12.40 – 14.20

 

Кутас Н.С.

 

 

 

свернуть

План асноўных мерапрыемстваў у шосты школьны дзень на ІІ паўгоддзе 2020/2021 н.г.

развернуть

                                                                

План работы

 дзяржаўнай установы адукацыі

 «Заямнаўская сярэдняя школа»

у шосты школьны дзень

ІІ паўгоддзе 2020/2021 н.г.

 

9 студзеня

Бяспечная субота

9.00 – 10.40  Заняткі спецыялізаванага па спорце 8 класа (Арлоўская В.А.)

8.30–9.30 Індывідуальныя кансультацыі педагога з законнымі  прадстаўнікамі

                навучэнцаў “Кепскія кампаніі. Што патрэбна ведаць пра іх бацькам”

9.00 – 14.15  Работа аб’яднанняў па інтарэсах

  № п/п

Назва аб’яднання

 па інтарэсах

Час работы

Месца правядзення

Кіраўнік

1.  

Рукадзелкіна.

1 група (2- 4 класы)

2 група (4 – 6 класы),

3 група  (7 – 9 класы)

 

9.00 – 10.40

10.50 – 12.30

12.40 – 14.20

 

Кабінет 4

Кутас Н.С.

2.  

Шахматны ўсянавуч

(1 – 2 кл.)

9.15 – 10.00

Кабінет 8

Залатарова В.В.

3.  

Юныя інспектары руху

 (5 – 7 класы)

9.15 – 10.00

Кабінет 6

Нікалаева А.П.

4.  

Гуляем у футбол

(5-7 кл.)

11.25 – 13.05

 

Стадыён

 

Кручок Ю.А.

5.  

Лыжныя гонкі  (3-5 кл.)

11.30– 14.15

Стадыён

Арлоўская В.А.

9.30 – 10.30 Індывідуальныя кансультацыі педагога сацыяльнага

                     з навучэнцамі  “З кім павядзешся, ад таго і набярэшся, ці Як  

                     выбар круга зносін уплывае на наша жыццё”

10.00   Віктарына “Бяспека – гэта важна” ( 8 кл., каб.8, Залатарова В.В.)

10.00 – 12.00  Работа бібліятэкі

12.00 – 13.00 Занятак-практыкум “Як супрацьстаяць негатыўнаму ўплыву

                       аднагодкаў” (Кухарчык Т.Ю.)

21.00 – 23.00  Рэйд настаўніцка-бацькоўскага патруля

16 студзеня

Спартыўная субота

8.20 – 10.00  Заняткі спецыялізаванага па спорце 8 класа (Арлоўская В.А.)

8.20 – 9.05 Факультатыўны занятак у 11 класе «Абагульняючы 

                  факультатыўны курс па гісторыі Беларусі»

8.30–9.30 Індывідуальныя кансультацыі педагога з законнымі  прадстаўнікамі

                 навучэнцаў 4 класа “Агрэсіўныя паводзіны: як дапамагчы дзіцяці”

8.20 – 9.05 Гадзіна здароўя і спорту ў 10 класе (Кручок Ю.А.)

9.15 – 10.00 Гадзіна здароўя і спорту ў 11 класе (Кручок Ю.А.)

9.00 – 14.15  Работа аб’яднанняў па інтарэсах

9.00 –12.30 Працоўнае навучанне  (11 кл.,  ДУА “Старасвержанская СШ”)

9.30 – 12.00  Заняткі “Хутка ў школу” (каб. 4, Фенько С.А.)

9.30 – 10.30   Індывідуальныя кансультацыі педагога сацыяльнага з навуч.    “Чаму важна ўмець абдумваць свае ўчынкі і кіраваць сабою” (11 клас, каб. 9)

10.00 – 12.00  Работа бібліятэкі

10.10 – 11.10  Спартыўна-забаўляльная праграма “Мой таварыш – спорт”

                       (1 – 4 кл., Фіцук Н.Л.)

10.15 – 11.15 Дзень лыжніка “Беларуская сняжынка” (5 – 11 кл., Кручок Ю.А)

11.30 – 12.30 Экалагічныя задачы (5-8 кл, каб. 6, Казацкая К.В.)

12.45 – 13.45  Збор піянерскага актыву “Абмеркаванне задач на паўгоддзе” 

                       (5-9 кл., каб 6, Казацкая К.В.)

14.00 – 15.00 Кансультацыйны занятак па беларускай мове “Рыхтуемся да  

                       экзамену” (каб. 9, 9 клас, Чуйко М.М.)

21.00 – 23.00  Рэйд настаўніцка-бацькоўскага патруля

23 студзеня

Здаровая субота

8.20 – 10.00  Заняткі спецыялізаванага па спорце 8 класа (Арлоўская В.А.)

8.20 – 9.05 Факультатыўны занятак у 11 класе «Абагульняючы 

                  факультатыўны курс па гісторыі Беларусі»

8.30–9.30 Індывідуальныя кансультацыі педагога з законнымі  прадстаўнікамі

                 навучэнцаў

8.20 – 9.05 Гадзіна здароўя і спорту ў 10 класе (Кручок Ю.А.)

9.15 – 10.00 Гадзіна здароўя і спорту ў 11 класе (Кручок Ю.А.)

9.00 – 14.15  Работа аб’яднанняў па інтарэсах

9.00 –12.30 Працоўнае навучанне  (11 кл.,  ДУА “Старасвержанская СШ”)

9.30 – 12.00  Заняткі “Хутка ў школу” (каб. 4, Фенько С.А.)

9.30 – 10.30 Індывідуальныя кансультацыі педагога сацыяльнага з навуч. “Як дабіцца ўзаемаразумення ў зносінах з бацькамі” (11 кл., каб. 9)

10.10 – 10.55  Платныя адукацыйныя паслугі па беларускай мове 

                       (11 кл., каб.11, Нікалаева А.П.)

10.00 – 12.00  Работа бібліятэкі

10.10 – 11.10  Віктарына “Мы за здаровы лад жыцця”

                          (1 – 4 кл., каб. 4, Петкевіч А.П.)

10.15 – 11.15   Спаборніцтвы “Снежны снайпер”  (5 – 11 кл., Кручок Ю.А.)

11.30 – 13.45   Кансультацыя “Падрыхтоўка да ЦТ па англійскай мове”

                        (11 кл., каб. 11, Малашчанка А.І.)

14.00 – 15.30 Кансультацыйны занятак па англійскай мове “Цяжкія пытанні  

                       граматыкі” (каб. 6, 6 - 7 клас, Малашчанка А.І.)

21.00 – 23.00  Рэйд настаўніцка-бацькоўскага патруля

 

30 студзеня

Творчая субота

8.20 – 10.00  Заняткі спецыялізаванага па спорце 8 класа (Арлоўская В.А.)

8.20 – 9.05 Факультатыўны занятак у 11 класе «Абагульняючы 

                  факультатыўны курс па гісторыі Беларусі»

9.15 – 10.00 Індывідуальныя кансультацыі па гісторыі  “Рыхтуемся да

                    ЦТ” (каб.11, 11 клас, Длугозіма Т.М.)

8.30–9.30 Індывідуальныя кансультацыі педагога з законнымі  прадстаўнікамі

                 навучэнцаў

8.20 – 9.05 Гадзіна здароўя і спорту ў 10 класе (Кручок Ю.А.)

9.15 – 10.00 Гадзіна здароўя і спорту ў 11 класе (Кручок Ю.А.)

9.00 – 14.15  Работа аб’яднанняў па інтарэсах

9.00 –12.30 Працоўнае навучанне  (11 кл.,  ДУА “Старасвержанская СШ” )

9.00 – 12.00 Заняткі “Хутка ў школу”

9.30 – 10.30 Індывідуальныя кансультацыі педагога сацыяльнага з навучэнцамі

10.10 – 11.10 Калаж “Зімовая казка”  (1 – 4 кл., каб. 2, Фенька Г.Н.)

10.10 – 10.55  Платныя адукацыйныя паслугі па беларускай мове 

                       (Нікалаева А.П.)

10.15 – 11.15 Спаборніцтвы “Снежны снайпер”  (5 – 11 кл., Кручок Ю.А.)

10.00 – 12.00  Работа бібліятэкі

11.30 – 13.45   Кансультацыя “Падрыхтоўка да ЦТ па англійскай мове”

                        (11 кл., каб. 11, Малашчанка Н.Ф.)

12.00 – 13.00 Гадзіна педагога сацыяльнага

14.00 – 15.30 Кансультацыйны занятак “Рыхтуемся да алімпіяды па

                       англійскай мове” (каб. 6, 5 – 6  клас, Малашчанка Н.Ф.)

21.00 – 23.00  Рэйд настаўніцка-бацькоўскага патруля

6 лютага

Прафесійная субота

8.20 – 10.00  Заняткі спецыялізаванага па спорце 8 класа (Арлоўская В.А.)

8.20 – 9.05 Факультатыўны занятак у 11 класе «Абагульняючы 

                  факультатыўны курс па гісторыі Беларусі»

9.15 – 10.00 Індывідуальныя кансультацыі па гісторыі  “Рыхтуемся да

                    ЦТ” (каб.11, 11 клас, Длугозіма Т.М.)

8.30–9.30 Індывідуальныя кансультацыі педагога з законнымі  прадстаўнікамі

                 навучэнцаў

8.20 – 9.05 Гадзіна здароўя і спорту ў 10 класе (Кручок Ю.А.)

9.00 –12.30 Працоўнае навучанне  (11 кл.,  ДУА “Старасвержанская СШ” )

9.00 – 12.00 Заняткі “Хутка ў школу”

9.15 – 10.00 Гадзіна здароўя і спорту ў 11 класе (Кручок Ю.А.)

9.00 – 14.15  Работа аб’яднанняў па інтарэсах

9.30 – 10.30 Індывідуальныя кансультацыі педагога сацыяльнага з навучэнцамі

10.10 – 11.10 Саначны турнір (1- 4 кл., Калоша В.М.)

10.15 – 11.15 Зімняе шматбор’е “Здароўе” ДФАК РБ

                       (5 – 11 кл., Кручок Ю.А.)

10.00 – 12.00  Работа бібліятэкі

10.10 – 10.55  Платныя адукацыйныя паслугі па беларускай мове 

                       (Нікалаева А.П.)

11.30 – 12.30 Інтэлектуальная гульня “Разумнікі і разумніцы”  (5 - 9 кл., каб. 7,  Садоўская Н.У.)

12.00 – 13.00 Гадзіна педагога сацыяльнага

12.45 – 13.45 Адкрыты мікрафон “Погляд у будучыню” (7 кл., каб.7, Садоўская Н.У.)

14.00 – 15.30 Кансультацыйны занятак “Рашаем разам” (9 кл., каб. 9, Садоўская Н.У.)

21.00 – 23.00  Рэйд настаўніцка-бацькоўскага патруля

13 лютага

Спартыўная субота

8.20 – 10.00  Заняткі спецыялізаванага па спорце 8 класа (Арлоўская В.А.)

8.20 – 9.05 Факультатыўны занятак у 11 класе «Абагульняючы 

                  факультатыўны курс па гісторыі Беларусі»

9.15 – 10.00 Індывідуальныя кансультацыі па гісторыі  “Рыхтуемся да

                    ЦТ” (каб.11, 11 клас, Длугозіма Т.М.)

8.30–9.30 Індывідуальныя кансультацыі педагога з законнымі  прадстаўнікамі

                 навучэнцаў

8.20 – 9.05 Гадзіна здароўя і спорту ў 10 класе (Кручок Ю.А.)

9.00 –12.30 Працоўнае навучанне  (11 кл.,  ДУА “Старасвержанская СШ” )

9.00 – 12.00 Заняткі “Хутка ў школу”

9.15 – 10.00 Гадзіна здароўя і спорту ў 11 класе (Кручок Ю.А.)

9.00 – 14.15  Работа аб’яднанняў па інтарэсах

9.30 – 10.30 Індывідуальныя кансультацыі педагога сацыяльнага з навучэнцамі

10.10 – 11.10 Спартыўная гульня “Два агні”   (1- 4 кл., Калоша В.М.)

10.15 – 11.15 Спаборніцтвы па лыжных гонках  (5 – 11 кл., Кручок Ю.А.)

10.00 – 12.00  Работа бібліятэкі

10.10 – 10.55  Платныя адукацыйныя паслугі па беларускай мове 

                       (Нікалаева А.П.)

11.30 – 12.30 Інтэлектуальная гульня “Я выбіраю спорт”

                       (5 -6 кл, каб. 6, Нікалаева А.П.)

12.00 – 13.00 Гадзіна педагога сацыяльнага

12.45 – 13.45 Дыялог “Спорт у нашым жыцці” (11 кл., каб.11, Нікалаева А.П.)

14.00 – 15.30  Кансультацыя “Падрыхтоўка да ЦТ па біялогіі” (11 кл., каб.8.

                       Залатарова В.В.)

21.00 – 23.00  Рэйд настаўніцка-бацькоўскага патруля

20 лютага

Сямейная субота

8.20 – 10.00  Заняткі спецыялізаванага па спорце 8 класа (Арлоўская В.А.)

8.20 – 9.05 Факультатыўны занятак у 11 класе «Абагульняючы 

                  факультатыўны курс па гісторыі Беларусі»

8.30–9.30 Індывідуальныя кансультацыі педагога з законнымі  прадстаўнікамі

                 навучэнцаў

8.20 – 9.05 Гадзіна здароўя і спорту ў 10 класе (Кручок Ю.А.)

9.00 –12.30 Працоўнае навучанне  (11 кл.,  ДУА “Старасвержанская СШ” )

9.15 – 10.00 Індывідуальныя кансультацыі па гісторыі  “Рыхтуемся да

                    ЦТ” (каб.11, 11 клас, Длугозіма Т.М.)

9.15 – 10.00 Гадзіна здароўя і спорту ў 11 класе (Кручок Ю.А.)

9.00 – 14.15  Работа аб’яднанняў па інтарэсах

9.00 – 12.00 Заняткі “Хутка ў школу”

9.30 – 10.30 Індывідуальныя кансультацыі педагога сацыяльнага з навучэнцамі

10.10 – 11.10 Творчая майстэрня “Рамка для сямейнага фота” (1- 4 кл., каб. 3,

                      Фіцук Н.Л.)

10.15 – 11.15 Зімняе шматбор’е “Абаронца Айчыны” ДФАК РБ

                       (5 – 11 кл., Кручок Ю.А.)

10.00 – 12.00  Работа бібліятэкі

10.10 – 10.55  Платныя адукацыйныя паслугі па беларускай мове 

                       (Нікалаева А.П.)

11.30 – 12.30  Дыялог “Сям’я і сямейныя каштоўнасці” (5 – 6 кл., каб 6, 

                        Нікалаева А.П.)

12.00 – 13.00 Гадзіна педагога сацыяльнага

12.45 – 13.45 Гадзіна зносін “Сучасная сям’я” (11 кл., каб.11, Нікалаева А.П.)

14.00 – 15.30 Кансультацыйны занятак “Рыхтуемся да экзамену па

                       беларускай мове” (9 кл., каб. 9, Жаўнерчык А.М.)

21.00 – 23.00  Рэйд настаўніцка-бацькоўскага патруля

27 лютага

Працоўная субота

8.20 – 10.00  Заняткі спецыялізаванага па спорце 8 класа (Арлоўская В.А.)

8.20 – 9.05 Факультатыўны занятак у 11 класе «Абагульняючы 

                  факультатыўны курс па гісторыі Беларусі»

8.30–9.30 Індывідуальныя кансультацыі педагога з законнымі  прадстаўнікамі

                 навучэнцаў

8.20 – 9.05 Гадзіна здароўя і спорту ў 10 класе (Кручок Ю.А.)

9.00 –12.30 Працоўнае навучанне  (11 кл.,  ДУА “Старасвержанская СШ” )

9.00 – 12.00 Заняткі “Хутка ў школу”

9.15 – 10.00 Індывідуальныя кансультацыі па гісторыі  “Рыхтуемся да

                    ЦТ” (каб.11, 11 клас, Длугозіма Т.М.)

9.15 – 10.00 Гадзіна здароўя і спорту ў 11 класе (Кручок Ю.А.)

9.00 – 14.15  Работа аб’яднанняў па інтарэсах

9.30 – 10.30 Індывідуальныя кансультацыі педагога сацыяльнага з навучэнцамі

10.10 – 11.10  Акцыя “Дапамажы кнізе”  (1- 4 кл., Фенька Г.Н.)

10.15 – 11.15 Спартыўна-ваенізаванае свята дапрызыўніка “Боезапас 

                       будучага салдата”  (5 – 11 кл., Кручок Ю.А.)

10.00 – 12.00  Работа бібліятэкі

11.30 – 13.45   Кансультацыя “Падрыхтоўка да ЦТ па англійскай мове”

                        (11 кл., каб. 11, Малашчанка А.І.)

12.00 – 13.00 Гадзіна педагога сацыяльнага

14.00 – 15.30 Кансультацыйны занятак па англійскай мове “Цяжкія пытанні  

                       граматыкі” (каб. 6, 6 - 7 клас, Малашчанка А.І.)

21.00 – 23.00  Рэйд настаўніцка-бацькоўскага патруля

6 сакавіка

Пазітыўная субота

8.20 – 10.00  Заняткі спецыялізаванага па спорце 8 класа (Арлоўская В.А.)

8.20 – 9.05 Факультатыўны занятак у 11 класе «Абагульняючы 

                  факультатыўны курс па гісторыі Беларусі»

8.30–9.30 Індывідуальныя кансультацыі педагога з законнымі  прадстаўнікамі

                 навучэнцаў

8.20 – 9.05 Гадзіна здароўя і спорту ў 10 класе (Кручок Ю.А.)

9.00 –12.30 Працоўнае навучанне  (11 кл.,  ДУА “Старасвержанская СШ” )

9.00 – 12.00 Заняткі “Хутка ў школу”

9.15 – 10.00 Індывідуальныя кансультацыі па гісторыі  “Рыхтуемся да

                    ЦТ” (каб.11, 11 клас, Длугозіма Т.М.)

9.15 – 10.00 Гадзіна здароўя і спорту ў 11 класе (Кручок Ю.А.)

9.00 – 14.15  Работа аб’яднанняў па інтарэсах

9.30 –.1030 Індывідуальныя кансультацыі педагога сацыяльнага з навучэнцамі

10.10 – 11.10  Акцыя “Жывём на пазітыве” (1- 4 кл., Петкевіч А.П.)

10.15 – 11.15 Спаборніцтвы «Імклівы мяч»   (5 – 11 кл., Кручок Ю.А.)

10.00 – 12.00  Работа бібліятэкі

10.10 – 10.55  Платныя адукацыйныя паслугі па беларускай мове 

                       (Нікалаева А.П.)

11.30 – 12.30 Гумарыстычная гульня “Смех падаўжае жыццё” (6 – 9 кл.,

                         Казак А.І.)

12.00 – 13.00 Гадзіна педагога сацыяльнага

14.00 – 15.30 Акцыя “Упрыгожым школу да свята 8 Сакавіка”  (8-10 кл.,

                      Казак А.І.)

21.00 – 23.00  Рэйд настаўніцка-бацькоўскага патруля

 13 сакавіка

Спартыўная субота

8.20 – 10.00  Заняткі спецыялізаванага па спорце 8 класа (Арлоўская В.А.)

8.20 – 9.05 Факультатыўны занятак у 11 класе «Абагульняючы 

                  факультатыўны курс па гісторыі Беларусі»

8.30–9.30 Індывідуальныя кансультацыі педагога з законнымі  прадстаўнікамі

                 навучэнцаў

8.20 – 9.05 Гадзіна здароўя і спорту ў 10 класе (Кручок Ю.А.)

9.15 – 10.00 Індывідуальныя кансультацыі па гісторыі  “Рыхтуемся да

                    ЦТ” (каб.11, 11 клас, Длугозіма Т.М.)

9.15 – 10.00 Гадзіна здароўя і спорту ў 11 класе (Кручок Ю.А.)

9.00 – 14.15  Работа аб’яднанняў па інтарэсах

9.00 – 12.00 Заняткі “Хутка ў школу”

9.00 –12.30 Працоўнае навучанне  (11 кл.,  ДУА “Старасвержанская СШ” )

9.30 – 10.30 Індывідуальныя кансультацыі педагога сацыяльнага з навучэнцамі

10.10 – 11.10  Спартыўнае свята “Спрытныя. Лоўкія. Умелыя” (1- 4 кл.,

                        Калоша В.М.)

10.15 – 11.15 Спаборніцтвы «Імклівы мяч» (5 – 11 кл., Кручок Ю.А.)

10.00 – 12.00  Работа бібліятэкі

10.10 – 10.55  Платныя адукацыйныя паслугі па беларускай мове 

                       (Нікалаева А.П.)

11.30 – 13.45   Кансультацыя “Падрыхтоўка да ЦТ па англійскай мове”

                        (11 кл., каб. 11, Малашчанка Н.Ф.)

12.00 – 13.00 Гадзіна педагога сацыяльнага

14.00 – 15.30 Кансультацыйны занятак па англійскай мове “Рыхтуемся да

                       алімпіяды” (каб. 6, 5- 6 клас, Малашчанка Н.Ф.)

21.00 – 23.00  Рэйд настаўніцка-бацькоўскага патруля

20 сакавіка

Прафесійная субота

8.20 – 10.00  Заняткі спецыялізаванага па спорце 8 класа (Арлоўская В.А.)

8.20 – 9.05 Факультатыўны занятак у 11 класе «Абагульняючы 

                  факультатыўны курс па гісторыі Беларусі»

8.30–9.30 Індывідуальныя кансультацыі педагога  законнымі прадст. навуч.

8.20 – 9.05 Гадзіна здароўя і спорту ў 10 класе (Кручок Ю.А.)

9.15 – 10.00 Індывідуальныя кансультацыі па гісторыі  “Рыхтуемся да

                    ЦТ” (каб.11, 11 клас, Длугозіма Т.М.)

9.15 – 10.00 Гадзіна здароўя і спорту ў 11 класе (Кручок Ю.А.)

9.00 – 14.15  Работа аб’яднанняў па інтарэсах

9.00 –12.30 Працоўнае навучанне  (11 кл.,  ДУА “Старасвержанская СШ” )

9.00 – 12.00 Заняткі “Хутка ў школу”

9.30 – 10.30 Індывідуальныя кансультацыі педагога сацыяльнага з навучэнц.

10.10 – 11.10  Інфармацыйны марафон “Невядомыя прафесіі”

                        (1- 4 кл., Фіцук Н.Л.)

10.15 – 11.15 Дзіцячыя рухомыя гульні «Вас выклікае спартландыя»

10.00 – 12.00  Работа бібліятэкі

10.10 – 10.55  Платныя адукацыйныя паслугі па беларускай мове 

                       (Нікалаева А.П.)

11.30 – 12.30  Віктарына “Марскі бой” (5 – 9 кл., каб.7, Садоўская Н.У.)

12.00 – 13.00 Гадзіна педагога сацыяльнага

12.45 – 13.45 Вусны часопіс “У свеце прафесій” (7 кл., каб.7, Садоўская Н.У.)

14.00 – 15.30  Практыкум “Рыхтуемся да экзамену” (11 кл., каб. 11, Садоўская Н.У.)

21.00 – 23.00  Рэйд настаўніцка-бацькоўскага патруля

27 сакавіка

Здаровая субота

8.20 – 10.00  Заняткі спецыялізаванага па спорце 8 класа (Арлоўская В.А.)

8.20 – 9.05 Факультатыўны занятак у 11 класе «Абагульняючы 

                  факультатыўны курс па гісторыі Беларусі»

8.30–9.30 Індывідуальныя кансультацыі педагога з законнымі  прадстаўнікамі

                 навучэнцаў

8.20 – 9.05 Гадзіна здароўя і спорту ў 10 класе (Кручок Ю.А.)

9.15 – 10.00 Індывідуальныя кансультацыі па гісторыі  “Рыхтуемся да

                    ЦТ” (каб.11, 11 клас, Длугозіма Т.М.)

9.15 – 10.00 Гадзіна здароўя і спорту ў 11 класе (Кручок Ю.А.)

9.00 – 14.15  Работа аб’яднанняў па інтарэсах

9.00 – 12.00 Заняткі “Хутка ў школу

9.00 –12.30 Працоўнае навучанне  (11 кл.,  ДУА “Старасвержанская СШ” )

9.30 – 10.30 Індывідуальныя кансультацыі педагога сацыяльнага з навучэнцамі

10.10 – 11.10  Гульнёвая праграма  “Здароўе - радасць” (1- 4 кл., Фенька Г.Н.)

10.15 – 11.15 Дзіцячыя рухомыя гульні «Вас выклікае спартландыя»

10.00 – 12.00  Работа бібліятэкі

10.10 – 10.55  Платныя адукацыйныя паслугі па беларускай мове 

                       (Нікалаева А.П.)

11.30 – 12.30 Інтэлектуальная гульня “Краіна здароўя”

                       (5- 8 кл., Залатарова В.В.)

12.00 – 13.00 Гадзіна педагога сацыяльнага

12.45 – 13.45 Трэнінгавы занятак па прафілактыцы ўжывання наркотыкаў і

                       псіхаактыўных рэчываў (9 кл., Казак А.І.)

14.00 – 15.30 Кансультацыйны занятак “Рыхтуемся да экзамену па

                       беларускай мове” (9 кл., каб. 9, Жаўнерчык А.М.)

21.00 – 23.00  Рэйд настаўніцка-бацькоўскага патруля

3 красавіка

Творчая субота

8.20 – 10.00  Заняткі спецыялізаванага па спорце 8 класа (Арлоўская В.А.)

8.30–9.30 Індывідуальныя кансультацыі педагога з законнымі  прадстаўнікамі

                 навучэнцаў

9.00 – 14.15  Работа аб’яднанняў па інтарэсах

9.30 – 10.30 Індывідуальныя кансультацыі педагога сацыяльнага з навучэнцамі

10.10 – 11.10  Творчая майстэрня   “Абрыўная аплікацыя”

                         (1- 4 кл., Калоша В.М.)

10.15 – 11.15 Першынства школы па баскетболе “Аранжавы мяч”

                      (5 – 11 кл., Кручок Ю.А.)

10.00 – 12.00  Работа бібліятэкі

10.10 – 10.55  Платныя адукацыйныя паслугі па беларускай мове 

                       (Нікалаева А.П.)

11.30 – 12.30 Кансультацыйны занятак “Рыхтуемся да экзамену па

                       беларускай мове” (9 кл., каб. 9, Жаўнерчык А.М.)

12.00 – 13.00 Гадзіна педагога сацыяльнага

12.45 – 13.45 Конкурс “Вясёлка талентаў” (8 кл., Залатарова В.В.)

14.00 – 15.30 Кансультацыйны занятак “Падрыхтоўка да  ЦТ па біялогіі” 

                      (11 кл., каб. 8, Залатарова В.В.)

21.00 – 23.00  Рэйд настаўніцка-бацькоўскага патруля

10 красавіка

Спартыўная субота

8.20 – 10.00  Заняткі спецыялізаванага па спорце 8 класа (Арлоўская В.А.)

8.20 – 9.05 Факультатыўны занятак у 11 класе «Абагульняючы 

                  факультатыўны курс па гісторыі Беларусі»

8.30–9.30 Індывідуальныя кансультацыі педагога з законнымі  прадстаўнікамі

                 навучэнцаў

8.20 – 9.05 Гадзіна здароўя і спорту ў 10 класе (Кручок Ю.А.)

9.15 – 10.00 Індывідуальныя кансультацыі па гісторыі  “Рыхтуемся да

                    ЦТ” (каб.11, 11 клас, Длугозіма Т.М.)

9.15 – 10.00 Гадзіна здароўя і спорту ў 11 класе (Кручок Ю.А.)

9.00 – 14.15  Работа аб’яднанняў па інтарэсах

9.00 – 12.00 Заняткі “Хутка ў школу”

9.00 –12.30 Працоўнае навучанне  (11 кл.,  ДУА “Старасвержанская СШ” )

9.30 – 10.30 Індывідуальныя кансультацыі педагога сацыяльнага з навучэнцамі

10.10 – 11.10  Гульні нашага двара (1- 4 кл., Казацкая К.В.)

10.15 – 11.15 Вясенні крос “Свежае паветра” (5 – 11 кл., Кручок Ю.А.)

10.00 – 12.00  Работа бібліятэкі

10.10 – 10.55  Платныя адукацыйныя паслугі па беларускай мове 

                       (Нікалаева А.П.)

11.30 – 12.30 Квэст-гульня “Здароўе – гэта здорава” (5 – 8 кл., Казацкая К.В.)

12.45 – 13.45 Кансультацыя для законных прадстаўнікоў навучэнцаў 

                      “Маўленчыя парушэнні і шляхі іх пераадолення” (Казак А.І.)

14.00 – 15.30 Спартыўная эстафета “Вясёлыя старты” (3-7 кл., Казак А.І.)

21.00 – 23.00  Рэйд настаўніцка-бацькоўскага патруля

17 красавіка

Бяспечная субота

8.20 – 10.00  Заняткі спецыялізаванага па спорце 8 класа (Арлоўская В.А.)

8.20 – 9.05 Факультатыўны занятак у 11 класе «Абагульняючы 

                  факультатыўны курс па гісторыі Беларусі»

8.30–9.30 Індывідуальныя кансультацыі педагога з законнымі  прадстаўнікамі

                 навучэнцаў

8.20 – 9.05 Гадзіна здароўя і спорту ў 10 класе (Кручок Ю.А.)

9.15 – 10.00 Індывідуальныя кансультацыі па гісторыі  “Рыхтуемся да

                    ЦТ” (каб.11, 11 клас, Длугозіма Т.М.)

9.15 – 10.00 Гадзіна здароўя і спорту ў 11 класе (Кручок Ю.А.)

9.00 – 14.15  Работа аб’яднанняў па інтарэсах

9.00 – 12.00 Заняткі “Хутка ў школу

9.00 –12.30 Працоўнае навучанне  (11 кл.,  ДУА “Старасвержанская СШ” )

9.30 – 10.30 Індывідуальныя кансультацыі педагога сацыяльнага з навучэнцамі

10.10 – 11.10  Гульнёвая праграма “Азбука  бяспекі” (1- 4 кл., Фенька Г.Н.)

10.15 – 11.15 Спаборніцтвы ДФАК РБ “Алімпійскія надзеі”, “Спартыўная

                      змена”, “Фізкультурнік Беларусі”(5 – 11 кл., Кручок Ю.А.)

10.00 – 12.00  Работа бібліятэкі

10.10 – 10.55  Платныя адукацыйныя паслугі па беларускай мове 

                       (Нікалаева А.П.)

11.30 – 12.30 Круглы стол “Бяспечнае сэлфі” (5 – 6 кл., Уласік Г.У.)

12.45 – 13.45 Гульня “Бяспека заўсёды, бяспека ўсюды” (6 кл., Уласік Г.У.)

12.00 – 13.00 Гадзіна педагога сацыяльнага

14.00 – 15.30 Практыкум “Рашаем разам”  (5 – 6 кл., каб. 6, Уласік Г.У.)

21.00 – 23.00  Рэйд настаўніцка-бацькоўскага патруля

24 красавіка

Працоўная субота

8.20 – 10.00  Заняткі спецыялізаванага па спорце 8 класа (Арлоўская В.А.)

8.20 – 9.05 Факультатыўны занятак у 11 класе «Абагульняючы 

                  факультатыўны курс па гісторыі Беларусі»

8.30–9.30 Індывідуальныя кансультацыі педагога з законнымі  прадстаўнікамі

                 навучэнцаў

8.20 – 9.05 Гадзіна здароўя і спорту ў 10 класе (Кручок Ю.А.)

9.15 – 10.00 Індывідуальныя кансультацыі па гісторыі  “Рыхтуемся да

                    ЦТ” (каб.11, 11 клас, Длугозіма Т.М.)

9.15 – 10.00 Гадзіна здароўя і спорту ў 11 класе (Кручок Ю.А.)

9.00 – 14.15  Работа аб’яднанняў па інтарэсах

9.00 –12.30 Працоўнае навучанне  (11 кл.,  ДУА “Старасвержанская СШ” )

9.00 – 12.00 Заняткі “Хутка ў школу

9.15 – 10.00 Індывідуальныя кансультацыі па гісторыі  “Рыхтуемся да

                    ЦТ” (каб.11, 11 клас, Длугозіма Т.М.)

9.30 – 10.30 Індывідуальныя кансультацыі педагога сацыяльнага з навучэнцамі

10.10 – 11.10 Працоўная майстэрня “Дапамажы падручнікам”

                       (1-4 кл., Фіцук Н.Л.)

10.15 – 11.15 Спаборніцтвы ДФАК РБ “Алімпійскія надзеі”, “Спартыўная

                      змена”, “Фізкультурнік Беларусі”(5 – 11 кл., Кручок Ю.А.)

10.00 – 12.00  Работа бібліятэкі

11.30 – 12.30 Віктарына “ЗЛЖ – гэта модна” (9 кл., каб. 9, Длугозіма Т.М.)

12.00 – 13.00 Гадзіна педагога сацыяльнага

12.45 – 13.45 Акцыя  “Чалавек славіцца працаю” (5 кл., Хвізюк Ж.С.)

21.00 – 23.00  Рэйд настаўніцка-бацькоўскага патруля

8 мая

Спартыўная субота

8.20 – 10.00  Заняткі спецыялізаванага па спорце 8 класа (Арлоўская В.А.)

8.20 – 9.05 Факультатыўны занятак у 11 класе «Абагульняючы 

                  факультатыўны курс па гісторыі Беларусі»

8.30–9.30 Індывідуальныя кансультацыі педагога з законнымі  прадстаўнікамі

                 навучэнцаў

8.20 – 9.05 Гадзіна здароўя і спорту ў 10 класе (Кручок Ю.А.)

9.15 – 10.00 Індывідуальныя кансультацыі па гісторыі  “Рыхтуемся да

                    ЦТ” (каб.11, 11 клас, Длугозіма Т.М.)

9.15 – 10.00 Гадзіна здароўя і спорту ў 11 класе (Кручок Ю.А.)

9.00 – 14.15  Работа аб’яднанняў па інтарэсах

9.00 – 12.00 Заняткі “Хутка ў школу”

9.00 –12.30 Працоўнае навучанне  (11 кл.,  ДУА “Старасвержанская СШ” )

9.30 – 10.30 Індывідуальныя кансультацыі педагога сацыяльнага з навучэнцамі

10.10 – 11.10 Вясёлыя старты (1 – 4 кл., Калоша В.М.)

10.15 – 11.15 Першынства школы па лёгкай атлетыцы “Залатая шыпоўка”

                      (5 – 11 кл., Кручок Ю.А.)

11.30 – 12.30 Шахматны турнір (5 – 11 кл., Залатарова В.В.)

12.45 – 13.45 Гульня  “Футбол – любімая гульня” (9 кл., Длугозіма Т.М.)

21.00 – 23.00  Рэйд настаўніцка-бацькоўскага патруля

15 мая

Сямейная субота

8.20 – 10.00  Заняткі спецыялізаванага па спорце 8 класа (Арлоўская В.А.)

8.20 – 9.05 Факультатыўны занятак у 11 класе «Абагульняючы 

                  факультатыўны курс па гісторыі Беларусі»

8.30–9.30 Індывідуальныя кансультацыі педагога з законнымі  прадстаўнікамі

                 навучэнцаў

8.20 – 9.05 Гадзіна здароўя і спорту ў 10 класе (Кручок Ю.А.)

9.15 – 10.00 Індывідуальныя кансультацыі па гісторыі  “Рыхтуемся да

                    ЦТ” (каб.11, 11 клас, Длугозіма Т.М.)

9.15 – 10.00 Гадзіна здароўя і спорту ў 11 класе (Кручок Ю.А.)

9.00 – 14.15  Работа аб’яднанняў па інтарэсах

9.00 – 12.00 Заняткі “Хутка ў школу

9.00 –12.30 Працоўнае навучанне  (11 кл.,  ДУА “Старасвержанская СШ” )

9.30 – 10.30 Індывідуальныя кансультацыі педагога сацыяльнага з навучэнцамі

10.10 – 11.10 Гульня “Шчаслівы выпадак” (1-4 кл., Фенька Г.Н.)

10.15 – 12.30 Турыстычны злёт  (5 – 11 кл., Кручок Ю.А.)

11.30 – 12.30  Крыжаванка-турнэ “Крыжаванкаманія” (5 – 6 кл., Уласік Г.У.)

12.45 – 13.45 Гульня “Слабое звяно” (5 – 7 кл., Уласік Г.У.)

14.00 – 15.30 Кансультацыя “Падрыхтоўка да ЦТ па матэматыцы”

                      (11 кл., Уласік Г.У.)

21.00 – 23.00  Рэйд настаўніцка-бацькоўскага патруля

22 мая

Пазітыўная субота

8.20 – 10.00  Заняткі спецыялізаванага па спорце 8 класа (Арлоўская В.А.)

8.20 – 9.05 Факультатыўны занятак у 11 класе «Абагульняючы 

                  факультатыўны курс па гісторыі Беларусі»

8.30–9.30 Індывідуальныя кансультацыі педагога з законнымі  прадстаўнікамі

                 навучэнцаў

8.20 – 9.05 Гадзіна здароўя і спорту ў 10 класе (Кручок Ю.А.)

9.15 – 10.00 Індывідуальныя кансультацыі па гісторыі  “Рыхтуемся да

                    ЦТ” (каб.11, 11 клас, Длугозіма Т.М.)

9.15 – 10.00 Гадзіна здароўя і спорту ў 11 класе (Кручок Ю.А.)

9.00 – 14.15  Работа аб’яднанняў па інтарэсах

9.00 – 12.00 Заняткі “Хутка ў школу

9.00 –12.30 Працоўнае навучанне  (11 кл.,  ДУА “Старасвержанская СШ” )

9.30 – 10.30 Індывідуальныя кансультацыі педагога сацыяльнага з навучэнцамі

10.10 – 11.10 Квэст-гульня “Мая Радзіма – Беларусь” (1-4 кл., Казацкая К.В.)

11.30 – 12.30 Інтэлектуальнае заданне “Экалагічны праект цімураўскага

                      атрада” (5 – 9 кл., Казацкая К.В.)

12.45 – 13.45 Гадзіна зносін “Усе прафесіі патрэбныя” (9 кл., Длугозіма Т.М.)

21.00 – 23.00  Рэйд настаўніцка-бацькоўскага патруля

29 мая

Бяспечная субота

8.20 – 10.00  Заняткі спецыялізаванага па спорце 8 класа (Арлоўская В.А.)

8.20 – 9.05 Факультатыўны занятак у 11 класе «Абагульняючы 

                  факультатыўны курс па гісторыі Беларусі»

8.30–9.30 Індывідуальныя кансультацыі педагога з законнымі  прадстаўнікамі

                 навучэнцаў

8.20 – 9.05 Гадзіна здароўя і спорту ў 10 класе (Кручок Ю.А.)

9.15 – 10.00 Індывідуальныя кансультацыі па гісторыі  “Рыхтуемся да

                    ЦТ” (каб.11, 11 клас, Длугозіма Т.М.)

9.15 – 10.00 Гадзіна здароўя і спорту ў 11 класе (Кручок Ю.А.)

9.00 – 14.15  Работа аб’яднанняў па інтарэсах

9.00 – 12.00 Заняткі “Хутка ў школу

9.30 – 10.30 Індывідуальныя кансультацыі педагога сацыяльнага з навучэнцамі

9.15 – 10.00 Круглы стол “Бяспека – жыццёвая неабходнасць”

                     (10 кл., Жаўнерчык А.М.)

10.10 – 11.10 Віктарына “Дарожная азбука” (1 – 4 кл., Фіцук Н.Л.)

11.30 – 12.30 Інтэлектуальная гульня “Хачу ўсё ведаць” (6 – 10 кл.,

                       Жаўнерчык А.М.)

14.00 – 15.30 Кансультацыйны занятак “Рыхтуемся да экзамену па

                       беларускай мове” (9 кл., каб. 9, Жаўнерчык А.М.)

21.00 – 23.00  Рэйд настаўніцка-бацькоўскага патруля

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

свернуть

Цыклаграма работы ДУА «Заямнаўская сярэдняя школа» у шосты школьны дзень 2020/2021 н.г.

развернуть

Цыклаграма

работы дзяржаўнай установы адукацыі «Заямнаўская сярэдняя школа»

у шосты школьны дзень

2020/2021 навучальны год

 

8.20 – 10.00

Заняткі спецыялізаванага па спорце 8 класа

8.20 – 9.05

    Факультатыўны занятак у 11 класе «Абагульняючы 

    факультатыўны курс па гісторыі Беларусі»

8.30 – 10.30

Індывідуальныя кансультацыі педагога сацыяльнага з законнымі прадстаўнікамі, з навучэнцамі  (па запытах)

8.20 – 9.05

Гадзіна здароўя і спорту ў 10 класе

9.15 – 10.00

Гадзіна здароўя і спорту ў 11 класе

9.15 – 10.00

Гадзіна класнага кіраўніка

9.00 – 12.00

Заняткі “Хутка ў школу”

9.00 – 14.15

Работа аб’яднанняў па інтарэсах (згодна асобнага плана)

10.10 – 10.55

Платныя адукацыйныя паслугі

10.00 – 12.00

Работа бібліятэкі

10.10 – 11.10

Культурна-масавыя, фізкультурна-аздараўленчыя мерапрыемствы (класныя кіраўнікі 1 – 4 класаў)

10.15 – 11.15

Спартыўныя мерапрыемствы згодна каляндарнага плана спартыўна-масавых і фізкультурна-аздараўленчых мерапрыемстваў (5 – 11 класы)

12.00 – 15.00

Працоўнае навучанне  (рэалізацыя адукацыйнай праграмы прафесійнай падрыхтоўкі рабочых)    

13.00 – 15.20

Заняткі на спартыўных аб’ектах ФАК ДУ “ДЮСШ” Стаўбцоўскага раёна” (басейн, трэнажорная зала, спартыўная зала)

11.30 – 12.30

Культурна-масавае мерапрыемства для 5 – 11 класаў

12.00 – 13.00

Гадзіна падагога сацыяльнага

13.00 – 14.00

Заняткі настаўнікаў-прадметнікаў з навучэнцамі

15.00 – 16.00

 

Пасяджэнне дзіцяча-бацькоўскага клуба «Мудрасці бацькоўскай любові» (1 раз у месяц)

17.00 – 20.00

Дыскатэка

21.00 – 23.00

Рэйд настаўніцка-бацькоўскага патруля

 

 

 

свернуть

Мадэль шостага школьнага дня

развернуть

Мадэль 

арганізацыі шостага школьнага дня

ў ДУА “Заямнаўская сярэдняя школа”

Мэта работы: стварэнне ўмоў для ўмацавання фізічнага, псіхічнага і маральнага здароўя навучэнцаў, выхавання ў іх усвядомленай грамадзянскасці, развіцця і рэалізацыі творчых здольнасцей, асобасных і сацыяльных кампетэнцый.

Задачы работы:

1. Арганізаваць змястоўнае напаўненне шостага дня тыдня

праз далучэнне навучэнцаў да ўдзелу у розных відах гульнёвай, пазнаваўчай, працоўнай дзейнасці;

2. Стварыць умовы для дзейнасці дзіцячых, маладзёжных аб’яднанняў і ўдасканалення вучнёўскага самакіравання;

3. Забяспечыць эфектыўнасць прафілактыкі асацыяльных паводзін дзяцей, правапарушэнняў і іншых негатыўных з’яў у асяроддзі непаўналетніх за кошт арганізаванага вольнага часу вучняў;

4. Спрыяць далучэнню законных прадстаўнікоў вучняў да ўдзелу ў фізкультурна-аздараўленчых, спартыўных, культурна-масавых мерапрыемствах, працоўных акцыях.

Удзельнікі выхаваўчага працэсу: навучэнцы ДУА “Заямнаўская сярэдняя школа”, класныя кіраўнікі, настаўнік фізічнай культуры і здароўя, настаўнік працоўнага навучання, педагогі дадатковай адукацыі, педагог сацыяльны, педагог-арганізатар, законныя прадстаўнікі вучняў.

свернуть

Мэты і задачы выхаваўчай работы ў шосты школьны дзень

развернуть

Цели воспитательной работы в шестой школьный день:

- укрепление физического, психического и морального здоровья;

- создание эффективной системы гражданского и патриотического воспитания;

- интеллектуальное развитие и гражданское становление школьника;

- участие детей и подростков в полезных делах и акциях.

 

Задачи воспитательной работы в шестой школьный день:

- формировать у детей и молодёжи гражданской позиции посредством участия в социально значимых делах, развитие социальной активности;

- приобщать детей и молодёжь к нравственно-духовным ценностям, через заботу и сохранение природного и культурного богатства своей Родины;

- формировать патриотизм у детей и молодёжи, уважение к ветеранам ВОВ и местам воинской славы;

- формировать потребность у молодого поколения к заботе о Родине, её интересах в защите и сохранении экологических ресурсов;

- формировать гармонично развитую общественно активную личность;

- повышать нравственную и эстетическую культуру учащихся;

- создать условия успешной социализации личности ребёнка;

- восстанавливать и развивать физические и духовные силы детей соответствующей организацией досуга.

свернуть