Планы мерапрыемстваў

Здаровая субота

04.12.2021
развернуть

ПЛАН

работы школы ў суботу

4 снежня  2021 г.

Здаровая субота

 

8.20 – 10.05  Заняткі спецыялізаванага  па спорце 9 класа  (стадыён, Арлоўская В.А.)

8.20 – 10.00  Факультатыўныя заняткі ў 9 – 11 класах 

8.20 – 9.05   Гадзіна здароўя і спорту ў 10 класе (Кручок Ю.А.)

8.20 – 9.05   Класная гадзіна ў 5 класе (каб.5, Нікалаева А.П.)

8.30–9.30    Кансультацыя педагога сацыяльнага з  зак. прадст. нав.  

                  10-11 кл. “Падлеткавае курэнне. Як яго папярэдзіць” (каб.10)

9.30 – 10.30  Кансультацыя педагога сацыяльнага “Дым, які забірае

                  здароўе, ці аб шкодзе курэння для падлеткаў” (8 клас, каб. 8)

9.15 – 10.00 Гульнёвая праграма “Зімовыя забавы”  (1-4 кл., Фенька Г.Н.)

10.00 – 12.00  Работа бібліятэкі

10.10 – 11.10 Акцыя “Упрыгожым школу разам”  (9 клас, Залатарова В.В.)

10.15 – 13.55 Работа аб’яднанняў па інтарэсах (згодна асобнага плана)

10.00      Спаборніцтвы па шашках і шахматах (Кручок Ю.А.)

11.25 – 12.10 Падарожжа ў краіну здароўя (9 клас, Залатарова В.В.)

11.25 – 12.20 Падрыхтоўка да навагодняга свята (10 клас, Длугозіма Т.М.)

12.00 – 13.00 Прафілактычны занятак з элементамі трэнінга “Як

                супрацьстаяць залежнасцям” (10, 11 кл., каб 10, Кухарчык Т.Ю.)

12.30            Індывідуальныя кансультацыі з законнымі прадстаўнікамі

                      навучэнцаў 10 класа (каб. 10, Длугозіма Т.М.)

13.30 Працоўнае навучанне (рэалізацыя адукац. праграмы прафесійнай

                падрыхтоўкі рабочых, 10 клас,  ДУА “Старасвержанская СШ”)

14.10 – 15.40 Кансультацыйны занятак “Падрыхтоўка да алімпіяды

                        па англійскай мове” (4-6 класы, Малашчанка Н.Ф.)

21.00 – 23.00  Рэйд настаўніцка-бацькоўскага патруля

 

 

свернуть

Творчая субота

27.11.2021
развернуть

ПЛАН

работы школы ў суботу

27 лістапада  2021 г.

Творчая субота

 

8.20 – 10.05  Заняткі спецыялізаванага  па спорце 9 класа   (стадыён, Арлоўская В.А.)

8.20 – 10.00  Факультатыўныя заняткі ў 9 – 11 класах 

8.20 – 9.05   Гадзіна здароўя і спорту ў 10 класе (Кручок Ю.А.)

8.20 – 9.05   Класная гадзіна ў 5 класе (каб.5, Нікалаева А.П.)

8.30–9.30    Кансультацыя педагога сацыяльнага з  зак. прадст. нав.  

                 8 кл. “Што рабіць, калі ваша дзіця крыўдзяць аднагодкі” (каб.10)

9.30 – 10.30  Кансультацыя педагога сацыяльнага “Што рабіць, калі цябе

                      крыўдзяць” (6 клас, каб. 6)

9.00 – 11.30  Заняткі “Хутка ў школу” (каб.4, Фіцук Н.Л.)

9.15 – 10.00  Спаборніцтвы “Хутчэй, вышэй, мацней”(1-4 кл.,Фенько С.А.)

10.00 – 12.00  Работа бібліятэкі

10.15 – 13.55 Работа аб’яднанняў па інтарэсах (згодна асобнага плана)

10.15 – 11.15  Дзіцячыя рухомыя гульні “Вас выклікае спартландыя” (1-8 класы, Кручок Ю.А.)

11.25 – 12.10 Фестываль “Ягаднае асарці” (6 клас, Хвізюк Ж.С.)

11.30            Індывідуальныя кансультацыі з законнымі прадстаўнікамі

                      навучэнцаў 4 класа (каб. 4, Фіцук Н.Л.)

13.30 Працоўнае навучанне (рэалізацыя адукац. праграмы прафесійнай

                падрыхтоўкі рабочых, 10 клас,  ДУА “Старасвержанская СШ”)

14.10 – 15.40 Кансультацыйны занятак “Падрыхтоўка да ЦТ па беларускай

                       мове” (10 клас, каб.10, Нікалева А.П.)

15.00 – 16.00  Пасяджэнне клуба для падлеткаў “Альтэрнатыва”.

                        Прафілактычны занятак с элементамі трэнінга «Скажам

                        булінгу “не”»  (Кухарчык Т.Ю.)

21.00 – 23.00  Рэйд настаўніцка-бацькоўскага патруля

свернуть

Сямейная субота

20.11.2021
развернуть

ПЛАН

работы школы ў суботу

20 лістапада  2021 г.

Сямейная субота

8.20 – 10.05  Заняткі спецыялізаванага  па спорце 9 класа 

                     (стадыён, Арлоўская В.А.)

8.20 – 10.00  Факультатыўныя заняткі ў 9 – 11 класах 

8.20 – 9.05   Гадзіна здароўя і спорту ў 10 класе (Кручок Ю.А.)

8.20 – 9.05   Класная гадзіна ў 5 класе (каб.5, Нікалаева А.П.)

8.30–9.30    Кансультацыя педагога сацыяльнага з  зак. прадст. нав.  

                    4 кл. “Выхаванне дзяўчынак і хлопчыкаў у сям’і. На што

                     патрэбна  звярнуць увагу” (каб.10)

9.00               Індывідуальныя кансультацыі з законнымі прадстаўнікамі

                      навучэнцаў 1 класа (каб. 1, Фенька Г.Н.)

9.30               Удзел у раённым прафарыентацыйным мерапрыемстве

                      (5-6 класы, Кручок Ю.А.)

9.30 – 10.30  Кансультацыя педагога сацыяльнага “Як не стаць ахвярай

                      сэксуальнага насілля” (каб. 10)

10.00 – 12.00  Работа бібліятэкі

10.15 – 13.55 Работа аб’яднанняў па інтарэсах (згодна асобнага плана)

11.25 – 12.10 Адкрыты дыялог “Мая сям’я: жаданні, планы, магчымасці”

                     (11 клас, Жаўнерчык А.М.)

12.30 – 13.30 Індывідуальныя кансультацыі з законнымі прадстаўнікамі      

                        навучэнцаў 11 класа (каб.11, Жаўнерчык А.М.)

12.00 – 13.00  Занятак з элементамі трэнінга “Два полюсы мацерыка, ці

                        зносіны юнакоў і дзяўчат” (9 кл., каб.9, Кухарчык Т.Ю.)

13.30           Працоўнае навучанне  (рэалізацыя адукацыйнай праграмы

                     прафесійнай падрыхтоўкі рабочых, 10 клас,

                     ДУА “Старасвержанская СШ” )

14.10 – 15.40 Кансультацыйны занятак “Падрыхтоўка да алімпіяды па

                       англійскай мове” (4-6 класы, каб.7, Малашчанка Н.Ф.)

21.00 – 23.00  Рэйд настаўніцка-бацькоўскага патруля

 

 

свернуть

Спартыўная субота

13.11.2021
развернуть

 

ПЛАН

работы школы ў суботу

13 лістапада  2021 г.

Спартыўная субота

 

8.20 – 10.05  Заняткі спецыялізаванага  па спорце 9 класа   (стадыён, Арлоўская В.А.)

8.20 – 10.00  Факультатыўныя заняткі ў 9 – 11 класах 

8.20 – 9.05   Гадзіна здароўя і спорту ў 10 класе (Кручок Ю.А.)

8.20 – 9.05   Класная гадзіна ў 5 класе (каб.5, Нікалаева А.П.)

8.30–9.30    Кансультацыя педагога сацыяльнага з  зак. прадст. нав.  

                   8 кл. “Ці ўмеем мы размаўляць з нашымі дзецьмі” (каб.10)

9.00 – 11.30  Заняткі “Хутка ў школу” (каб.4, Фіцук Н.Л.)

9.15 – 10.00  Гадзіна здароўя і спорту ў 11 класе (Кручок Ю.А.)

9.15 – 10.00   Спартыўныя спаборніцтвы “Самы хуткі, самы дужы”  (1-4 класы, Фенька Г.Н.)

9.30 – 10.30  Кансультацыя педагога сацыяльнага “Як навучыцца  сябраваць” (3 клас, каб. 3)

10.00 – 12.00  Работа бібліятэкі

10.15 – 13.55 Работа аб’яднанняў па інтарэсах (згодна асобнага плана) 10.15 – 11.15 Першынства школы па шашках (спарт. зала, Кручок Ю.А.)

10.20 – 11.20 Падрыхтоўка да абласнога этапу алімпіяды па фінансавай

                       граматнасці (11 клас, каб.11. Садоўская Н.У.)

12.00 – 13.00  Навучальны практыкум “Вучымся зносінам”  (3-4 кл., каб.3, Кухарчык Т.Ю.)

13.30           Працоўнае навучанне  (рэалізацыя адукацыйнай праграмы

                     прафесійнай падрыхтоўкі рабочых, 10 клас,

                     ДУА “Старасвержанская СШ” )

14.10 – 15.40 Кансультацыйны занятак “Падрыхтоўка да ЦТ

                       па гісторыі Беларусі” (11 клас, каб.11, Длугозіма Т.М.)

21.00 – 23.00  Рэйд настаўніцка-бацькоўскага патруля

 

 

свернуть

Спартыўная субота

06.11.2021
развернуть

ПЛАН

работы школы ў суботу

6 лістапада 2021 г.

Спартыўная субота

 

8.30 – 15.00  Работа АЛ “Дружба” 

9.00 – 10.40  Заняткі спецыялізаванага  па спорце 9 класа 

                     (стадыён, Арлоўская В.А.)

8.30–9.30    Кансультацыя педагога сацыяльнага з  зак. прадст.

                    нав. 10 кл. “Як зберагчы дзяцей ад ужывання

                    алкаголю”

9.30 – 10.30  Кансультацыя педагога сацыяльнага “Алкаголь

                      прыносіць боль. Парады падлетку” (каб. 10)

10.00 – 12.00  Работа бібліятэкі

11.00 – 12.30  Секцыя “Лыжныя гонкі” (3 -7 класы, Курыла Н.А.)

11.25 – 12.10 Прэзентацыя запатрабаваных прафесій Рэспублікі

                       Беларусь (9 клас, каб.9, Казак А.І.)

12.30 – 13.00    Гульня “Вясёлыя старты” (1-4 класы, Фіцук Н.Л.)

14.10 – 15.40 Практыкум  “Цяжкія пытанні  ЦТ па беларускай

                       мове” (10 клас, каб.10, Нікалаева А.П.)

          

 

свернуть

Здаровая субота

30.10.2021
развернуть

ПЛАН

работы школы ў суботу

               30  кастрычніка 2021 г.

Здаровая субота

 

8.20 – 10.05  Заняткі спецыялізаванага  па спорце 9 класа 

                     (стадыён, Арлоўская В.А.)

8.20 – 10.00  Факультатыўныя заняткі ў 9 – 11 класах  

8.20 – 9.05   Гадзіна здароўя і спорту ў 10 класе (Кручок Ю.А.)

8.20 – 9.05   Класная гадзіна ў 5 класе (каб.5, Нікалаева А.П.)

8.30–9.30    Кансультацыя педагога сацыяльнага з  зак. прадст. нав.   

                   10 кл. “Як зберагчы дзяцей ад ужывання алкаголю”

9.15 – 10.00  Гадзіна здароўя і спорту ў 11 класе (Кручок Ю.А.)

9.30 – 10.30  Кансультацыя педагога сацыяльнага “Алкаголь

                      прыносіць боль. Парады падлетку” (каб. 10)

10.00 – 12.00  Работа бібліятэкі

10.00            Наведванне выставы, прысвечанай творчасці Якуба

                     Коласа  (6 кл., РЦК, Хвізюк Ж.С.)

10.15 – 13.55 Работа аб’яднанняў па інтарэсах (згодна асобнага плана) 10.15 – 11.15  Спаборніцтвы па міні-футболе “Пятністы мяч”                        

                       (стадыён, Кручок Ю.А.)

13.30           Працоўнае навучанне  (рэалізацыя адукацыйнай праграмы

                     прафесійнай падрыхтоўкі рабочых, 10 клас,

                     ДУА “Старасвержанская СШ” )

14.10 – 15.40 Кансультацыйны занятак “Падрыхтоўка да ЦТ

                       па біялогіі” (11 клас, Залатарова В.В.)

15.00 – 16.00 Пасяджэнне клуба для падлеткаў “Альтэрнатыва”  

                        Інтэрактыўны занятак “Залежныя паводзіны”

                       (9-11 класы, каб. 10, Кухарчык Т.Ю.)

 

          

свернуть

Прафесійная субота

23.10.2021
развернуть

ПЛАН

работы школы ў суботу  

23  кастрычніка 2021 г.

Прафесійная субота

 

8.20 – 10.05  Заняткі спецыялізаванага  па спорце 9 класа 

                     (стадыён, Арлоўская В.А.)

8.20 – 10.00  Факультатыўныя заняткі ў 9 – 11 класах  

8.20 – 9.05   Гадзіна здароўя і спорту ў 10 класе (Кручок Ю.А.)

8.20 – 9.05   Класная гадзіна ў 5 класе (каб.5, Нікалаева А.П.)

8.30–9.30    Кансультацыя педагога сацыяльнага з  зак. прадст. нав.  9,   

          11 кл. “Роля бацькоў у прафесійным самавызначэнні падлеткаў”

9.15 – 10.00  Гадзіна здароўя і спорту ў 11 класе (Кручок Ю.А.)

9.15 – 10.00  Гульня “Два агні” (1-4 класы, Калоша В.М.)

9.30 – 10.30  Кансультацыя педагога сацыяльнага “Як вызначыцца з

                      выбарам прафесіі” (9, 11 кл., каб. 10)

10.00 – 12.00  Работа бібліятэкі

10.15 – 13.55 Работа аб’яднанняў па інтарэсах (згодна асобнага плана) 10.15 – 11.15  Спаборніцтвы па міні-футболе “Пятністы мяч”                        

                       (стадыён, Кручок Ю.А.)

11.25 – 12.10 Эрудыт-аукцыён “Здароўе – шлях да поспеху”

                      (7 кл., Садоўская Н.У.)

13.30           Працоўнае навучанне  (рэалізацыя адукацыйнай праграмы

                     прафесійнай падрыхтоўкі рабочых, 10 клас,

                     ДУА “Старасвержанская СШ” )

14.10 – 15.40 Кансультацыйны занятак “Падрыхтоўка да ЦТ па  

                        матэматыцы”  (11 клас, Садоўская Н.У.)

15.00 – 16.00 Інтэрактыўны занятак “Выбар прафесіі – выбар лёсу”

                      (9 – 11  кл., каб.10, Кухарчык Т.Ю.)

 

свернуть

Сямейная субота

16.10.2021
развернуть

 

ПЛАН

работы школы ў суботу

16  кастрычніка 2021 г.

Сямейная субота

 

8.20 – 10.05  Заняткі спецыялізаванага  па спорце 9 класа 

                     (стадыён, Арлоўская В.А.)

8.20 – 10.00  Факультатыўныя заняткі ў 9 – 11 класах  

8.20 – 9.05   Гадзіна здароўя і спорту ў 10 класе (Кручок Ю.А.)

8.30–9.30    Кансультацыя педагога сацыяльнага з  зак. прадст. нав.  пачатк. класаў “10 “залатых правілаў выхавання шчаслівых дзяцей”

9.00    Экскурсія у МК “Хатынь” і “Курган Славы” (Уласік Г.У.)

9.15 – 10.00  Гадзіна здароўя і спорту ў 11 класе (Кручок Ю.А.)

9.15 – 10.00  Беларускія народныя гульні “Гуляем разам”

                       (1-4 кл, Фенька Г.Н.)

9.30 – 10.30  Кансультацыя педагога сацыяльнага “Калі ты

                       пасварыўся з бацькамі…” (6 кл., каб. 10)

10.00 – 12.00  Работа бібліятэкі

10.15 – 13.55 Работа аб’яднанняў па інтарэсах (згодна асобнага плана) 10.15 – 11.15  Спаборніцтвы па міні-футболе “Пятністы мяч”                        

                       (стадыён, Кручок Ю.А.)

10.30 – 11.15 Класная гадзіна ў 5 класе (каб.5, Нікалаева А.П.)

11.25 – 12.10 Гадзіна зносін “Я і мая сям’я” (5 клас, Нікалаева А.П.)

12.00 – 13.00 Інтэрактыўны занятак “Складаемыя шчаслівай сям’і”

                      (9 кл., каб.10, Кухарчык Т.Ю.)

13.30           Працоўнае навучанне  (рэалізацыя адукацыйнай праграмы

                    прафесійнай падрыхтоўкі рабочых, 10 клас, 

                   ДУА “Старасвержанская СШ” )

14.10 – 15.40 Кансультацыйны занятак “Падрыхтоўка да ЦТ

                        па беларускай мове” (11 клас, Жаўнерчык А.М.)

свернуть

Спартыўная субота

09.10.2021
развернуть

ПЛАН

работы школы ў суботу  

9  кастрычніка 2021 г.

Спартыўная субота

 

8.20 – 10.05  Заняткі спецыялізаванага  па спорце 9 класа 

                     (стадыён, Арлоўская В.А.)

8.20 – 10.00  Факультатыўныя заняткі ў 9 – 11 класах  

8.20 – 9.05   Гадзіна здароўя і спорту ў 10 класе (Кручок Ю.А.)

8.20 – 9.05   Класная гадзіна ў 5 класе (каб.5, Нікалаева А.П.)

8.30–9.30    Індывідуальная кансультацыя педагога сацыяльнага з  зак.

                    прадст. нав.  “Пастаноўка жыццёвых мэт у падлетка: чаму

                    павінны навучыць бацькі”

9.15 – 10.00  Гадзіна здароўя і спорту ў 11 класе (Кручок Ю.А.)

9.15 – 10.00  Спартландыя “Спрытныя, лоўкія, умелыя”

                     (1-4 кл., Калоша В.М.)                       

9.30 – 10.30  Кансультацыя педагога сацыяльнага “Маё будучае і

                       галоўныя жыццёвыя каштоўнасці” (8 кл., каб. 10)

10.00 – 12.00  Работа бібліятэкі

10.15 – 13.55 Работа аб’яднанняў па інтарэсах (згодна асобнага плана) 10.15 – 11.15  Летняе шматбор’е “Здароўе” ДФАК РБ

                       (стадыён, Кручок Ю.А.)

12.00 – 13.00 Прафілактычны занятак “Галоўныя жыццёвыя

                        каштоўнасці” (10 кл., каб.10, Кухарчык Т.Ю.)

11.25 – 12.10 Рэцэпты здароўя “Калі хочаш быць здаровым”

                       (7 кл., каб.7,  Уласік Г.У.)

14.10 – 15.40 Кансультацыйны занятак па геаметрыі “Рашаем разам”

                      (7 клас, Уласік Г.У.)

 

свернуть

Прафесійная субота

02.10.2021
развернуть

 

ПЛАН

работы школы ў суботу

2  кастрычніка 2021 г.

Прафесійная субота

 

8.20 – 10.05  Заняткі спецыялізаванага  па спорце 9 класа 

                     (стадыён, Арлоўская В.А.)

8.20 – 9.05  Факультатыўны занятак па матэматыцы

                    (9 клас, каб. 9, Садоўская Н.У.)

8.20 – 9.05  Факультатыўны занятак па англійскай мове

                  (11 клас, каб. 11, Лубенько В.І.)

8.20 – 9.05 Гадзіна здароўя і спорту ў 10 класе (Кручок Ю.А.)

8.20 – 9.05 Класная гадзіна ў 5 класе (каб.5, Нікалаева А.П.)

8.30–9.30  Індывідуальная кансультацыя педагога сацыяльнага з  зак.

                  прадст. нав 5 кл. “Як дапамагчы дзіцяці адаптавацца ў 5 класе”

9.15 – 10.00  Факультатыўны занятак па матэматыцы

                    (10 клас, каб. 10, Садоўская Н.У.)

9.15 – 10.00  Факультатыўны занятак па беларускай мове

                    (9 клас, каб. 9, Нікалаева А.П.)

9.15 – 10.00 Гадзіна здароўя і спорту ў 11 класе (Кручок Ю.А.)

9.15 – 10.00 Гульнёвая праграма “Будзь спартыўным і здаровым”

                        (5 клас,  Фенько С.А.)

10.15 – 11.15  Спаборніцтвы па міні-футболе “Пятністы мяч”

                        (стадыён, Кручок Ю.А.)

9.30 – 10.30  Кансультацыя педагога сацыяльнага “Як з лёгкасцю асвоіцца

                      ў новым класе”   (5 кл., каб. 9)

10.00 – 12.00  Работа бібліятэкі

10.15 – 13.55 Работа аб’яднанняў па інтарэсах (згодна асобнага плана)

12.00 – 13.00 Інтэрактыўны занятак па сацыялізацыі і адаптацыі  “Класная

                      рэспубліка”  (5 кл., каб.5, Кухарчык Т.Ю.)

14.10 – 15.40 Кансультацыйны занятак “Падрыхтоўка да ЦТ па хіміі”

                      (11 клас, Ждановіч М.Ф.)

 

свернуть

Прававая субота

25.09.2021
развернуть

ПЛАН

работы школы ў суботу

 

25 верасня 2021 г.

Прававая субота

8.20 – 10.05  Заняткі спецыялізаванага  па спорце 9 класа   (стадыён, Арлоўская В.А.)

8.20 – 9.05  Факультатыўны занятак па матэматыцы (9 клас, каб. 9, Садоўская Н.У.)

8.20 – 9.05  Факультатыўны занятак па англійскай мове      (11 клас, каб. 11, Лубенько В.І.)

8.20 – 9.05 Гадзіна здароўя і спорту ў 10 класе (Кручок Ю.А.)

8.20 – 9.05 Класная гадзіна ў 5 класе (каб.5, Нікалаева А.П.)

8.30–9.30  Індывідуальная кансультацыя педагога сацыяльнага з  зак. прадст. нав. 7 кл. “Як папярэдзіць супрацьпраўныя паводзіны дзяцей”

9.15 – 10.00  Факультатыўны занятак па матэматыцы     (10 клас, каб. 10, Садоўская Н.У.)

9.15 – 10.00  Факультатыўны занятак па беларускай мове       (9 клас, каб. 9, Нікалаева А.П.)

9.15 – 10.00 Гадзіна здароўя і спорту ў 11 класе (Кручок Ю.А.)

9.15 – 10.15 Вас выклікае спартландыя (1-4 класы, Фенька Г.Н.)

9.30 – 10.30  Кансультацыя педагога сацыяльнага “Адказнасць за

                    распаўсюджванне ў сетцы інтэрнэт забароненай інфармацыі”   (8 кл., каб. 9)

10.00 – 12.00  Работа бібліятэкі

10.15 – 13.55 Работа аб’яднанняў па інтарэсах (згодна асобнага плана)

10.15 – 11.15  Спаборніцтвы па міні-футболе “Пятністы мяч”     (5 – 11 класы, Кручок Ю.А.)

11.25 – 12.10  Віртуальны тур “Краіна, у якой я жыву”    (9 кл., каб.9, Залатарова В.В.)

12.00 – 13.00 Інфармацыйна-прававая гадзіна “Мелкае хуліганства”   (7 кл., каб.7, Кухарчык Т.Ю.)

14.10 – 15.40 Кансультацыйны занятак “Падрыхтоўка да ЦТ па гісторыі  Беларусі” (10-11 клас, Длугозіма Т.М.)

15.00          Пасяджэнне клуба для падлеткаў “Альтэрнатыва”. Круглы стол з эл. трэнінга “Я ў адказе за свае ўчынкі”  (8-9 кл., каб.10, Кухарчык Т.Ю.)

18.00 – 21.00  Дыскатэка (5 – 11 класы, Хвізюк Ж.С.)

 

свернуть

Пазітыўная субота

18.09.2021
развернуть

ПЛАН

работы школы ў суботу  

18 верасня 2021 г.

Пазітыўная субота

 

8.20 – 10.05  Заняткі спецыялізаванага  па спорце 9 класа 

                     (стадыён, Арлоўская В.А.)

8.20 – 9.05  Факультатыўны занятак па матэматыцы

                    (9 клас, каб. 9, Садоўская Н.У.)

8.20 – 9.05  Факультатыўны занятак па англійскай мове

                  (11 клас, каб. 11, Лубенько В.І.)

8.20 – 9.05 Гадзіна здароўя і спорту ў 10 класе (Кручок Ю.А.)

8.20 – 9.05 Класная гадзіна ў 5 класе (каб.5, Нікалаева А.П.)

8.30–9.30  Індывідуальная кансультацыя педагога сацыяльнага з  зак. прадст. нав. “Аптымізм – шлях да поспеху. Парады бацькам па выхаванні дзіцяці”

9.15 – 10.00  Факультатыўны занятак па матэматыцы

                    (10 клас, каб. 10, Садоўская Н.У.)

9.15 – 10.00  Факультатыўны занятак па беларускай мове

                    (9 клас, каб. 9, Нікалаева А.П.)

9.15 – 10.00 Гадзіна здароўя і спорту ў 11 класе (Кручок Ю.А.)

9.15 – 10.15 Вясёлыя эстафеты (1-4 класы, Фенько С.А.)

9.30 – 10.30  Кансультацыя педагога сацыяльнага “Пазітыўныя

                    адносіны да жыцця – шлях да гармоніі і шчасця”  (9 кл., каб. 9)

10.00 – 12.00  Работа бібліятэкі

10.15 – 13.55 Работа аб’яднанняў па інтарэсах (згодна асобнага плана)

11.25 – 12.10 Гадзіна зносін “Мой клас – наш клас!”

                       (5 кл., каб.5, Нікалаева А.П.)

13.30   Працоўнае навучанне  (11 кл.,  ДУА “Старасвержанская СШ”)  

14.10 – 15.40 Кансультацыйны занятак “Падрыхтоўка да ЦТ па англійскай

                       мове” (11 клас, каб. 11, Лубенько В.І.)

18.00 – 21.00  Дыскатэка (5 – 11 класы, Лубенько В.І.)

 

свернуть

Спартыўная субота

11.09.2021
развернуть

ПЛАН

работы школы ў суботу

11 верасня 2021 г.

Спартыўная субота

 

8.20 – 10.05  Заняткі спецыялізаванага  па спорце 9 класа 

                     (стадыён, Арлоўская В.А.)

8.20 – 9.05  Факультатыўны занятак па матэматыцы

                    (9 клас, каб. 9, Садоўская Н.У.)

8.20 – 9.05  Факультатыўны занятак па англійскай мове

                  (11 клас, каб. 11, Лубенько В.І.)

8.20 – 9.05 Гадзіна здароўя і спорту ў 10 класе (Кручок Ю.А.)

8.20 – 9.05 Класная гадзіна ў 5 класе (каб.5, Нікалаева А.П.)

8.30–9.30  Індывідуальная кансультацыя педагога сацыяльнага з  зак. прадст. нав.     

9.15 – 10.00  Факультатыўны занятак па матэматыцы

                    (10 клас, каб. 10, Садоўская Н.У.)

9.15 – 10.00  Факультатыўны занятак па беларускай мове

                    (9 клас, каб. 9, Нікалаева А.П.)

9.15 – 10.00 Гадзіна здароўя і спорту ў 11 класе (Кручок Ю.А.)

9.15 – 10.15 Гульні на свежым паветры “Разам весела гуляць”

                    (1-4 класы, Фіцук Н.Л.)

9.30 – 10.30  Кансультацыя педагога сацыяльнагаз законнымі прадстаўнікамі

10.00 – 12.00  Работа бібліятэкі

10.15 – 11.15   Спартыўна-масавыя  спаборніцтвы «Усе на старт»

                      (дзень здароўя,  прысвечаны пачатку навучальнага года)

                       (5-11 кл., стадыён, Кручок Ю.А.)

10.15 – 11.45 Аб’яднанне па інтарэсах “Вясёлая граматыка”

                       (6-7 кл., каб. 6, Лубенько В.І.)

11.20 – 13.55  Секцыя “Лыжныя гонкі”  (3-7 класы, стадыён, Курыла Н.А.)

11.55 – 13.25  Аб’яднанне па інтарэсах “Юны фатограф”

                      (8 – 10 кл., каб. 8, Лубенько В.І.)

13.30   Працоўнае навучанне  (11 кл.,  ДУА “Старасвержанская СШ”)  

14.10 – 15.40 Кансультацыйны занятак “Падрыхтоўка да ЦТ па англійскай

                       мове” (11 клас, каб. 11, Лубенько В.І.)

18.00 – 21.00  Дыскатэка (5 – 11 класы, Лубенько В.І.)

свернуть

Бяспечная субота

04.09.2021
развернуть

ПЛАН

работы школы ў суботу

4 верасня 2021 г.

Бяспечная субота

 

8.20 – 10.05  Заняткі спецыялізаванага  па спорце 9 класа 

                     (стадыён, Арлоўская В.А.)

8.20 – 9.05  Факультатыўны занятак па матэматыцы

                    (9 клас, каб. 9, Садоўская Н.У.)

8.20 – 9.05  Факультатыўны занятак па англійскай мове

                  (11 клас, каб. 11, Лубенько В.І.)

8.30–9.30  Індывідуальная кансультацыя педагога сацыяльнага з

                  законнымі прадст. навуч.  “Як дапамагчы дзецям

                  адаптавацца  да школы пасля канікул”

9.15 – 10.00  Факультатыўны занятак па матэматыцы

                    (10 клас, каб. 10, Садоўская Н.У.)

9.30 – 10.30  Кансультацыя педагога сацыяльнага “Зноў у школу: як

                      лёгка  вярнуцца да вучобы пасля канікул” (7 – 8 кл., каб. 9)

10.00 – 12.00  Работа бібліятэкі

10.15 – 11.15 Эстафета вясёлых гульняў   (1-4 кл., стадыён, Казацкая М.Ч.)

10.15 – 11.45 Аб’яднанне па інтарэсах “Вясёлая граматыка”

                       (6-7 кл., каб. 6, Лубенько В.І.)

11.20 – 13.55  Секцыя “Лыжныя гонкі”  (3-7 класы, стадыён, Курыла Н.А.)

11.55 – 13.25  Аб’яднанне па інтарэсах “Юны фатограф”

                      (8 – 10 кл., каб. 8, Лубенько В.І.)

13.00   Рэйд “Шматдзетная сям’я” (Кухарчык Т.Ю.)

13.30   Працоўнае навучанне  (11 кл.,  ДУА “Старасвержанская СШ”)  

18.00 – 21.00  Дыскатэка (5 – 11 класы, Залатарова В.В.)

 

свернуть