Министерство образования Республики Беларусь
Управление по образованию, спорту и туризму Столбцовского райисполкома
Государственное учреждение образования
Заямновская средняя школа
ПЛАН
работы школы ў суботу
20 красавіка 2024 г.
Дзень працоўнага навучання
і прафесійнай арыентацыі
8.20 – 9.05 Гадзіна здароўя і спорту (11 кл., Кручок Ю.А.)
8.20 – 9.05 Факультатыўныя заняткі па англійскай мове
(8 кл., каб. 6, Лубенько В.І.)
8.20 – 10.00 Заняткі спартыўнага класа (6 клас, Арлоўская В.А.)
8.20 – 11.50 Работа аб’яднанняў па інтарэсах (згодна асобнага плана)
8.30–9.30 Кансультацыя педагога сацыяльнага з зак. прадст. навуч.
9.00 – 11.00 Заняткі “Хутка ў школу” (Калоша В.М.)
9.15 – 10.00 Гадзіна здароўя і спорту (8 кл., Кручок Ю.А.)
9.15 – 10.00 Факультатыўныя заняткі па англійскай мове
(7 кл., каб. 6, Лубенько В.І.)
9.15 – 10.00 Факультатыўныя заняткі па матэматыцы
(11 кл., каб. 11, Садоўская Н.У.)
9.00 – 9.45 Платныя адукацыйныя паслугі па беларускай мове
(11 клас, каб. 11, Нікалаева А.П.)
9.30 – 10.30 Кансультацыя педагога сацыяльнага з навуч. (каб.7)
10.00 – 12.00 Работа бібліятэкі
10.00 – 11.00 Акцыя “Абеліск” (7 клас, Нікалаева А.П.)
10.10 – 10.55 Творчая майстэрня “Падарунак сябру”
(1–4 кл., Фенька Г.Н.)
11.05 – 12.05 Рухомыя гульні “Вас выклікае спартландыя”
(5 – 8 класы, Кручок Ю.А.)
12.00 – 13.00 Гадзіна педагога сацыяльнага
14.10 – 15.40 Час пытанняў і адказаў “Генетыка і яе асноўныя
пытанні” (11 клас, каб.11, Залатарова В.В.)
свернутьПЛАН
работы школы ў суботу
13 красавіка 2024 г.
Дзень прапаганды здаровага ладу жыцця
8.20 – 9.05 Гадзіна здароўя і спорту (11 кл., Кручок Ю.А.)
8.20 – 9.05 Факультатыўныя заняткі па англійскай мове
(8 кл., каб. 6, Лубенько В.І.)
8.20 – 10.00 Заняткі спартыўнага класа (6 клас, Арлоўская В.А.)
8.20 – 11.50 Работа аб’яднанняў па інтарэсах (згодна асобнага плана)
8.30–9.30 Кансультацыя педагога сацыяльнага з зак. прадст. навуч.
9.00 – 11.00 Удзел у раённым конкурсе “Сэрцам да подзвігу дакраніся”
9.15 – 10.00 Гадзіна здароўя і спорту (8 кл., Кручок Ю.А.)
9.15 – 10.00 Факультатыўныя заняткі па англійскай мове
(7 кл., каб. 6, Лубенько В.І.)
9.15 – 10.00 Факультатыўныя заняткі па матэматыцы
(11 кл., каб. 11, Садоўская Н.У.)
9.00 – 9.45 Платныя адукацыйныя паслугі па беларускай мове
(11 клас, каб. 11, Нікалаева А.П.)
9.30 – 10.30 Кансультацыя педагога сацыяльнага з навуч. (каб.7)
10.00 – 12.00 Работа бібліятэкі
11.05 – 12.05 Спаборніцтвы ДФАК РБ “Алімпійскія надзеі”, “Спартыўная змена”, “Фізкультурнік Беларусі” (1-11 кл., Кручок Ю.А.)
12.00 – 12.45 Карэкцыйны занятак “Мая дрэнная звычка”
(8 клас, Хвізюк Ж.С.)
12.00 – 13.00 Гадзіна педагога сацыяльнага
14.10 – 15.40 Практычны занятак “Рыхтуемся да ЦЭ па матэматыцы”
(11 клас, каб. 11, Садоўская Н.У.)
свернутьПЛАН
работы школы ў суботу
6 красавіка 2024 г.
Дзень грамадзянскага і патрыятычнага,
духоўна-маральнага выхавання
8.20 – 9.05 Гадзіна здароўя і спорту (11 кл., Кручок Ю.А.)
8.20 – 9.05 Факультатыўныя заняткі па англійскай мове
(8 кл., каб. 6, Лубенько В.І.)
8.20 – 10.00 Заняткі спартыўнага класа (6 клас, Арлоўская В.А.)
8.20 – 11.50 Работа аб’яднанняў па інтарэсах (згодна асобнага плана)
8.30–9.30 Кансультацыя педагога сацыяльнага з зак. прадст. навуч.
9.00 – 11.00 Заняткі “Хутка ў школу” (Калоша В.М.)
9.15 – 10.00 Гадзіна здароўя і спорту (8 кл., Кручок Ю.А.)
9.15 – 10.00 Факультатыўныя заняткі па англійскай мове
(7 кл., каб. 6, Лубенько В.І.)
9.15 – 10.00 Факультатыўныя заняткі па матэматыцы
(11 кл., каб. 11, Садоўская Н.У.)
9.00 – 9.45 Платныя адукацыйныя паслугі па беларускай мове
(11 клас, каб. 11, Нікалаева А.П.)
9.30 – 10.30 Кансультацыя педагога сацыяльнага з навуч. (каб.7)
9.30 Наведванне басейна ДУА “Сярэдняя школа № 4 г. Стоўбцы”
(7 – 8 класы, Кручок Ю.А.)
10.00 – 12.00 Работа бібліятэкі
10.10 – 10.55 Інтэлектуальная гульня “Што? Дзе? Калі?”
(1 – 4 класы, каб. 3, Фенько С.А.)
11.05 – 11.50 Інтэлектуальная гульня “100 і 1 пытанне аб Беларусі”
(5 клас, каб. 5, Садоўская Н.У.)
12.00 – 13.00 Гадзіна педагога сацыяльнага
12.00 – 12.45 Гістарычны экскурс “Памяць ніколі не знікне”
(11 клас, каб. 11, Залатарова В.В.)
13.00 – 14.00 Кансультацыйны занятак “Падрыхтоўка да экзамену па
рускай мове” (9 клас, каб.9, Казацкая М.Ч.)
14.10 – 15.40 Кансультацыйны занятак “Падрыхтоўка да экзамену па
гісторыі” (9 клас, каб.9, Длугозіма Т.М.)
свернуть
ПЛАН
работы школы ў суботу
23 сакавіка 2024 г.
Дзень узаемадзеяння з сям’ёй
8.20 – 9.05 Гадзіна здароўя і спорту (11 кл., Кручок Ю.А.)
8.20 – 9.05 Факультатыўныя заняткі па англійскай мове
(8 кл., каб. 6, Лубенько В.І.)
8.20 – 10.00 Заняткі спартыўнага класа (6 клас, Арлоўская В.А.)
8.20 – 11.50 Работа аб’яднанняў па інтарэсах
(згодна асобнага плана)
8.30–9.30 Кансультацыя педагога сацыяльнага з зак. прадст. навуч.
9.00 Удзел у Дні адкрытых дзвярэй БДПУ
(11 клас, Залатарова В.В.)
9.15 – 10.00 Гадзіна здароўя і спорту (8 кл., Кручок Ю.А.)
9.15 – 10.00 Факультатыўныя заняткі па англійскай мове
(7 кл., каб. 6, Лубенько В.І.)
9.15 – 10.00 Факультатыўныя заняткі па матэматыцы
(11 кл., каб. 11, Садоўская Н.У.)
9.30 – 10.30 Кансультацыя педагога сацыяльнага з навуч. (каб.7)
10.00 – 12.00 Работа бібліятэкі
10.10 – 10.55 Платныя адукацыйныя паслугі па беларускай мове
(11 клас, каб. 11, Нікалаева А.П.)
10.10 – 10.55 Інтэлектуальная гульня для дзяцей і бацькоў
“Хачу ўсё ведаць” (1 – 4 класы, Фенько С.А.)
11.05 – 11.50 Бацькоўскі ўніверсітэт “Асцярожна: суіцыд”
(закон. прадст. навуч.8 класа, каб.8, Хвізюк Ж.С.)
12.00 – 13.00 Трэнінгавы занятак “Не разбурай сябе”
(8 – 11 класы, каб. 9, Кухарчык Т.Ю.)
14.10 – 15.40 Практычны занятак “Рыхтуемся да алімпіяды па
беларускай мове” (5, 7 класы, Нікалаева А.П.)
свернуть
ПЛАН
работы школы ў суботу
16 сакавіка 2024 г.
Дзень працоўнага навучання і прафесійнай арыентацыі
8.20 – 9.05 Гадзіна здароўя і спорту (11 кл., Кручок Ю.А.)
8.20 – 9.05 Факультатыўныя заняткі па англійскай мове
(8 кл., каб. 6, Лубенько В.І.)
8.20 – 10.00 Заняткі спартыўнага класа (6 клас, Арлоўская В.А.)
8.20 – 11.50 Работа аб’яднанняў па інтарэсах
(згодна асобнага плана)
8.30–9.30 Кансультацыя педагога сацыяльнага з зак. прадст. навуч.
9.00 Удзел у раённым конкурсе “Суквецце талентаў” у рамках
фестывалю “Ганаруся Стаўбцоўскім краем” (Фенька Г.Н., Фіцук Н.Л.)
9.15 – 10.00 Гадзіна здароўя і спорту (8 кл., Кручок Ю.А.)
9.15 – 10.00 Факультатыўныя заняткі па англійскай мове
(7 кл., каб. 6, Лубенько В.І.)
9.15 – 10.00 Факультатыўныя заняткі па матэматыцы
(11 кл., каб. 11, Садоўская Н.У.)
9.30 – 10.30 Кансультацыя педагога сацыяльнага з навуч. (каб.7)
9.30 Наведванне басейна ДУА “Сярэдняя школа № 4 г. Стоўбцы”
(7 – 8 класы, Кручок Ю.А.)
10.00 – 12.00 Работа бібліятэкі
10.10 – 10.55 Платныя адукацыйныя паслугі па беларускай мове
(11 клас, каб. 11, Нікалаева А.П.)
11.05 – 11.50 Прафарыентацыйная гульня “Знайдзі сябе”
(5 клас, каб.5, Садоўская Н.У.)
12.00 – 13.00 Гадзіна педагога сацыяльнага
12.00 – 12.45 Прэзентацыя “У свеце прафесій” і яе абмеркаванне
(9 клас, каб. 9, Уласік Г.У.)
14.10 – 15.40 Кансультацыя “Падрыхтоўка да алімпіяды па
англійскай мове” (5-8 кл., каб.6., Малашчанка Н.Ф.)
свернуть
ПЛАН
работы школы ў суботу
9 сакавіка 2024 г.
Дзень прапаганды здаровага ладу жыцця
8.20 – 9.05 Гадзіна здароўя і спорту (11 кл., Кручок Ю.А.)
8.20 – 9.05 Факультатыўныя заняткі па англійскай мове
(8 кл., каб. 6, Лубенько В.І.)
8.20 – 10.00 Заняткі спартыўнага класа (6 клас, Арлоўская В.А.)
8.20 – 11.50 Работа аб’яднанняў па інтарэсах
(згодна асобнага плана)
8.30–9.30 Кансультацыя педагога сацыяльнага з зак. прадст. навуч.
9.15 – 10.00 Гадзіна здароўя і спорту (8 кл., Кручок Ю.А.)
9.15 – 10.00 Факультатыўныя заняткі па англійскай мове
(7 кл., каб. 6, Лубенько В.І.)
9.15 – 10.00 Факультатыўныя заняткі па матэматыцы
(11 кл., каб. 11, Садоўская Н.У.)
9.30 – 10.30 Кансультацыя педагога сацыяльнага з навучэнцамі
(каб.7)
10.00 – 12.00 Работа бібліятэкі
9.00 – 9.45 Платныя адукацыйныя паслугі па беларускай мове
(11 клас, каб. 11, Нікалаева А.П.)
10.10 Практычны занятак “Рыхтуемся да алімпіяды па
беларускай мове” (5, 7 класы, каб.5, Нікалаева А.П.)
10.10 – 10.55 Профі-форум “Стыль жыцця – здароўе”
(11 клас, Залатарова В.В.)
12.00 – 13.00 Гадзіна педагога сацыяльнага
свернуть
ПЛАН
работы школы ў суботу
2 сакавіка 2024 г.
Дзень грамадзянскага і патрыятычнага,
духоўна-маральнага выхавання
8.20 – 9.05 Гадзіна здароўя і спорту (11 кл., Кручок Ю.А.)
8.20 – 9.05 Факультатыўныя заняткі па англійскай мове
(8 кл., каб. 6, Лубенько В.І.)
8.20 – 10.00 Заняткі спартыўнага класа (6 клас, Арлоўская В.А.)
8.20 – 11.50 Работа аб’яднанняў па інтарэсах (згодна асобнага плана)
8.30–9.30 Кансультацыя педагога сацыяльнага з зак. прадст. навуч.
9.00 – 11.00 Заняткі “Хутка ў школу” (Калоша В.М.)
9.15 – 10.00 Гадзіна здароўя і спорту (8 кл., Кручок Ю.А.)
9.15 – 10.00 Факультатыўныя заняткі па англійскай мове
(7 кл., каб. 6, Лубенько В.І.)
9.15 – 10.00 Факультатыўныя заняткі па матэматыцы
(11 кл., каб. 11, Садоўская Н.У.)
9.30 – 10.30 Кансультацыя педагога сацыяльнага з навучэнцамі (каб.7)
10.00 – 12.00 Работа бібліятэкі
10.10 – 10.55 Платныя адукацыйныя паслугі па беларускай мове
(11 клас, каб. 11, Нікалаева А.П.)
10.10 – 10.55 Конкурс малюнкаў “Мама ўсміхаецца” (1-4 кл., Фенька Г.Н.)
10.30 Наведванне басейна ДУА “Сярэдняя школа №4 г. Стоўбцы”
(7-8 класы, Кручок Ю.А.)
11.05 – 11.50 Гадзіна зносін “Цаніць сучаснае” (7 клас. Нікалаева А.П.)
11.05 – 11.50 Кансультацыя “Падрыхтоўка да алімпіяды па беларускай
мове” (6 клас, Жаўнерчык А.М.)
12.00 – 12.45 Шчырая размова “Маральная культура зносін”
(6 клас, Жаўнерчык А.М.)
12.00 – 13.00 Гадзіна педагога сацыяльнага
14.14 – 15.40 Практычны занятак “Лінгвістыка для цікаўных”
(6, 8 клас. Хвізюк Ж.С.)
14.30 Пасяджэнне дзіцяча-бацькоўскага клуба. Конкурсная праграма
“Мартафлёр” (Кухарчык Т.Ю.)
свернутьПЛАН
работы школы ў суботу
24 лютага 2024 г.
Дзень узаемадзеяння з сям’ёй
8.20 – 9.05 Гадзіна здароўя і спорту (11 кл., Кручок Ю.А.)
8.20 – 9.05 Факультатыўныя заняткі па англійскай мове
(8 кл., каб. 6, Лубенько В.І.)
8.20 – 10.00 Заняткі спартыўнага класа (6 клас, Арлоўская В.А.)
8.20 – 11.50 Работа аб’яднанняў па інтарэсах (згодна асобнага плана)
8.30–9.30 Кансультацыя педагога сацыяльнага з зак. прадст. навуч.
9.15 – 10.00 Гадзіна здароўя і спорту (8 кл., Кручок Ю.А.)
9.15 – 10.00 Факультатыўныя заняткі па англійскай мове
(7 кл., каб. 6, Лубенько В.І.)
9.15 – 10.00 Факультатыўныя заняткі па матэматыцы
(11 кл., каб. 11, Садоўская Н.У.)
9.30 Удзел у раённым турніры юных матэматыкаў (Калоша В.М.)
9.30 – 10.30 Кансультацыя педагога сацыяльнага з навучэнцамі (каб.7)
10.00 – 12.00 Работа бібліятэкі
10.10 – 10.55 Конкурсная праграма “А ну, хлопчыкі!”
(1 – 4 класы, Фенька Г.Н.)
11.05 – 11.50 Бацькоўскі ўніверсітэт “Ваша дзіця вырасла”
(закон. прадст. навуч. 5 класа, каб.5, Садоўская Н.У.)
12.00 – 12.45 Бацькоўскі ўніверсітэт “Фарміраванне здаровага ладу
жыцця: шкодныя звычкі і як ім супрацьстаяць”
(закон. прадст. навуч. 9 класа, каб.9, Уласік Г.У.)
12.00 – 13.00 Гадзіна педагога сацыяльнага
14.15 Агульнашкольны бацькоўскі сход
свернуть
ПЛАН
работы школы ў суботу
17 лютага 2024 г.
Дзень працоўнага навучання і прафесійнай арыентацыі
8.20 – 9.05 Гадзіна здароўя і спорту (11 кл., Кручок Ю.А.)
8.20 – 9.05 Факультатыўныя заняткі па англійскай мове
(8 кл., каб. 6, Лубенько В.І.)
8.20 – 10.00 Заняткі спартыўнага класа (6 клас, Арлоўская В.А.)
8.20 – 11.50 Работа аб’яднанняў па інтарэсах (згодна асобнага плана)
8.30–9.30 Кансультацыя педагога сацыяльнага з зак. прадст. навучэнцаў
9.00 Абмен думкамі “Прафесія маёй мары” (9 клас, каб.9.,
Уласік Г.У.)
9.15 – 10.00 Гадзіна здароўя і спорту (8 кл., Кручок Ю.А.)
9.15 – 10.00 Факультатыўныя заняткі па англійскай мове
(7 кл., каб. 6, Лубенько В.І.)
9.15 – 10.00 Факультатыўныя заняткі па матэматыцы
(11 кл., каб. 11, Садоўская Н.У.)
9.30 – 10.30 Кансультацыя педагога сацыяльнага з навучэнцамі (каб.7)
9.30 Удзел у раённай інтэлектуальнай гульні “Я ведаю”
(7 клас, Нікалаева А.П.)
10.00 Кансультацыя “Падрыхтоўка да алімпіяды па беларускай мове”
(6 клас, каб.6, Жаўнерчык А.М.)
10.00 – 12.00 Работа бібліятэкі
10.00 Удзел у спартландыі ў рамках раённага фестывалю
“Ганаруся Стаўбцоўскім краем” (4 клас Калоша В.М.)
10.10 – 10.55 Працоўная майстэрня “Сувенір да Дня абаронцаў
Айчыны” (1 – 4 класы, каб.2, Фіцук Н.Л.)
12.00 – 13.00 Гадзіна педагога сацыяльнага
12.00 – 12.45 Эстафета думак “Выбар прафесіі – справа сур’ёзная”
(8 клас, Хвізюк Ж.С.)
14.10 – 15.40 Кансультацыйны занятак “Рыхтуемся да алімпіяды
па англійскай мове” (5 -8 класы, каб.6, (Малашчанка Н.Ф.)
свернуть
ПЛАН
работы школы ў суботу
10 лютага 2024 г.
Дзень прапаганды здаровага ладу жыцця
8.20 – 9.05 Факультатыўныя заняткі па англійскай мове
(8 кл., каб. 6, Лубенько В.І.)
8.20 – 10.00 Заняткі спартыўнага класа (6 клас, Арлоўская В.А.)
8.20 – 11.50 Работа аб’яднанняў па інтарэсах
(згодна асобнага плана)
9.15 – 10.00 Факультатыўныя заняткі па англійскай мове
(7 кл., каб. 6, Лубенько В.І.)
9.15 – 10.00 Факультатыўныя заняткі па матэматыцы
(11 кл., каб. 11, Садоўская Н.У.)
10.00 – 12.00 Работа бібліятэкі
10.10 – 10.55 Платныя адукацыйныя паслугі па беларускай мове
(11 клас, каб. 11, Нікалаева А.П.)
11.05 – 11.50 Практычны занятак “Рыхтуемся да алімпіяды
па беларускай мове” (6 клас, Жаўнерчык А.М.)
12.00 – 13.00 Гадзіна педагога сацыяльнага
12.00 – 12.45 Гадзіна зносін “Твары сваё здароўе сам”
(6 клас, Жаўнерчык А.М.)
14.10 – 15.40 Кансультацыйны занятак «Рыхтуемся да экзамену
па матэматыцы” (9 клас, каб. 9, Уласік Г.У.)
свернутьПЛАН
работы школы ў суботу
3 лютага 2024 г.
Дзень грамадзянскага і патрыятычнага,
духоўна-маральнага выхавання
8.20 – 9.05 Факультатыўныя заняткі па англійскай мове
(8 кл., каб. 6, Лубенько В.І.)
8.20 – 10.00 Заняткі спартыўнага класа (6 клас, Арлоўская В.А.)
8.20 – 11.50 Работа аб’яднанняў па інтарэсах
(згодна асобнага плана)
8.20 – 9.05 Гадзіна здароўя і спорту (11 кл., Кручок Ю.А.)
9.15 – 10.00 Факультатыўныя заняткі па англійскай мове
(7 кл., каб. 6, Лубенько В.І.)
9.15 – 10.00 Гадзіна здароўя і спорту (8 кл., Кручок Ю.А.)
9.15 – 10.00 Факультатыўныя заняткі па матэматыцы
(11 кл., каб. 11, Садоўская Н.У.)
10.00 – 12.00 Работа бібліятэкі
10.10 – 10.55 Платныя адукацыйныя паслугі па беларускай мове
(11 клас, каб. 11, Нікалаева А.П.)
10.10 – 10.55 Інтэрактыўная гульня “Сусветныя рэкорды Беларусі”
(1- 4 кл., каб.2, Фенько С.А.)
11.05 – 12.05 Спартландыя “Усмешка, спорт, здароўе – нам
у жыцці падспор’е” (7-8 класы, Кручок Ю.А.)
11.05 – 11.50 Вусны часопіс “Мая прыгожая Беларусь”
(7 клас, Нікалаева А.П.)
12.00 – 13.00 Гадзіна педагога сацыяльнага
12.00 – 12.45 Падарожжа ў часе “Край мне гэты заўжды дарагі”
(11 клас, Залатарова В.В.)
18.00 – 20.00 Вечар сустрэчы з выпускнікамі “Зноў ля школьнага
парога”
свернуть
ПЛАН
работы школы ў суботу
27 студзеня 2024 г.
Дзень узаемадзеяння з сям’ёй
8.20 – 9.05 Факультатыўныя заняткі па англійскай мове
(8 кл., каб. 6, Лубенько В.І.)
8.20 – 10.00 Заняткі спартыўнага класа (6 клас, Арлоўская В.А.)
8.20 – 11.50 Работа аб’яднанняў па інтарэсах
(згодна асобнага плана)
9.00 – 11.00 Заняткі “Хутка ў школу” (каб.4, Калоша В.М.)
9.15 – 10.00 Факультатыўныя заняткі па англійскай мове
(7 кл., каб. 6, Лубенько В.І.)
9.15 – 10.00 Факультатыўныя заняткі па матэматыцы
(11 кл., каб. 11, Садоўская Н.У.)
10.00 – 12.00 Работа бібліятэкі
10.10 – 10.55 Платныя адукацыйныя паслугі па беларускай мове
(11 клас, каб. 11, Нікалаева А.П.)
10.10 – 10.55 КТС “Усе гульні ў госці да нас”
(1-4 класы, Фенька Г.Н.)
11.05 – 12.05 Першынства школы па піянерболе
(5 – 7 класы, Кручок Ю.А.)
11.05 – 11.50. Майстэрня зносін “Цяпло сямейнага ачага”
(8 клас, каб.8, Хвізюк Ж.С.)
12.00 – 12.45 Аўкцыён думак “Шчаслівая сям’я”
(5 клас, каб.5, Садоўская Н.У.)
14.10 – 15.40 Практыкум “Рашаем разам”
(9 клас, каб.9, Уласік Г.У.)
свернутьПЛАН
работы школы ў суботу
20 студзеня 2024 г.
Дзень працоўнага навучання і прафесійнай арыентацыі
8.20 – 9.05 Факультатыўныя заняткі па англійскай мове
(8 кл., каб. 6, Лубенько В.І.)
8.20 – 10.00 Заняткі спартыўнага класа (6 клас, Арлоўская В.А.)
8.20 – 11.50 Работа аб’яднанняў па інтарэсах
(згодна асобнага плана)
8.30–9.30 Кансультацыя педагога сацыяльнага з законнымі прадст.
навучэнцаў
9.15 – 10.00 Факультатыўныя заняткі па англійскай мове
(7 кл., каб. 6, Лубенько В.І.)
9.15 – 10.00 Факультатыўныя заняткі па матэматыцы
(11 кл., каб. 11, Садоўская Н.У.)
9.30 – 10.30 Кансультацыя педагога сацыяльнага з навучэнцамі
10.00 Удзел у раённым конкурсе “Школа бяспекі – 2024”
(4, 7, 9 класы, Нікалаева А.П.)
10.00 Удзел у раённым конкурсе даследчых работ навучэнцаў
пачатковых класаў “Я – даследчык” (Калоша В.М.)
10.00 – 12.00 Работа бібліятэкі
10.10 – 10.55 Стварэнне калажа “Свет прафесій”
(1-4 класы, Фіцук Н.Л.)
11.05 – 11.50 Творчы тур “Сябе ў гэтым жыцці адкрыць”
(11 клас, Залатарова В.В.)
12.00 – 12.45 Гадзіна зносін “Прафесія эколага: актуальнасць,
запатрабавальнасць” (9 клас, каб.9, Уласік Г.У.)
12.00 – 13.00 Гадзіна педагога сацыяльнага
14.00 – 15.40 Практыкум “Лінгвістыка для дапытлівых”
(6, 8 класы, Хвізюк Ж.С.)
свернуть
ПЛАН
работы школы ў суботу
13 студзеня 2024 г.
Дзень прапаганды здаровага ладу жыцця
8.20 – 9.05 Гадзіна здароўя і спорту (11 кл., Кручок Ю.А.)
8.20 – 9.05 Факультатыўныя заняткі па англійскай мове
(8 кл., каб. 6, Лубенько В.І.)
8.20 – 10.00 Заняткі спартыўнага класа (6 клас, Арлоўская В.А.)
8.20 – 11.50 Работа аб’яднанняў па інтарэсах (згодна асобнага плана)
9.00 – 11.00 Заняткі “Хутка ў школу” (Калоша В.М.)
8.30–9.30 Кансультацыя педагога сацыяльнага з законнымі прадст.
навучэнцаў
9.15 – 10.00 Гадзіна здароўя і спорту (8 кл., Кручок Ю.А.)
9.15 – 10.00 Факультатыўныя заняткі па англійскай мове
(7 кл., каб. 6, Лубенько В.І.)
9.15 – 10.00 Факультатыўныя заняткі па матэматыцы
(11 кл., каб. 11, Садоўская Н.У.)
9.30 – 10.30 Кансультацыя педагога сацыяльнага з навучэнцамі
10.00 – 12.00 Работа бібліятэкі
10.10 Віктарына “Дзівосны свет В.В. Біянкі”
(2-4 класы, каб.2, Петкевіч А.П.)
10.00 Удзел у раённым філалагічным турніры (5-9 кл., Хвізюк Ж.С.)
11.05 – 12.05 Рухомыя гульні “Вас выклікае спартландыя”
(5 – 11 класы, Кручок Ю.А.)
14.30 Пасяджэнне дзіцяча-бацькоўскага клуба. Сямейная гасцёўня
“Святло любові і дабрыні” (актавая зала, Кухарчык Т.Ю.)
14.10 – 15.40 Занятак-практыкум “Падрыхтоўка да ЦЭ па біялогіі”
(11 клас, каб.11, Залатарова В.В.)
свернуть
ПЛАН
работы школы ў суботу
6 студзеня 2024 г.
Дзень грамадзянскага і патрыятычнага,
духоўна-маральнага выхавання
8.20 – 11.50 Работа аб’яднання па інтарэсах “Бісерапляценне”
(2 – 5 класы, Стаховіч В.А.)
8.30–9.30 Кансультацыя педагога сацыяльнага з зак. прадст.
навучэнцаў
9.30 – 10.30 Кансультацыя педагога сацыяльнага з навучэнцамі
(каб.7)
10.00 – 10.45 Работа аб’яднання па інтарэсах “Вясёлая граматыка”
(6 – 7 класы, каб.6, Лубенько В.І.)
10.10 – 11.50 Работа аб’яднання па інтарэсах “Чароўны клубочак”
(1 – 5 класы, Стаховіч В.А.)
10.00 Спаборніцтвы па лыжных гонках
(5 – 9 класы, Кручок Ю.А.)
10.00 Заняткі спартыўнага класа (6 клас, Арлоўская В.А.)
12.00 Віртуальнае падарожжа “Дабрыні адкрыюцца
сэрцы” (5-7 класы, каб.7, Кухарчык Т.Ю.)
свернуть
ПЛАН
работы школы ў суботу
30 снежня 2023 г.
Дзень традыцый
8.20 – 11.50 Работа аб’яднання па інтарэсах “Бісерапляценне”
(2 – 5 класы, Стаховіч В.А.)
10.00 – 10.45 Работа аб’яднання па інтарэсах “Вясёлая граматыка”
(6 – 7 класы, каб.6, Лубенько В.І.)
10.10 – 11.50 Работа аб’яднання па інтарэсах “Чароўны клубочак”
(1 – 5 класы, Стаховіч В.А.)
8.30–9.30 Кансультацыя педагога сацыяльнага з зак. прадст.
навучэнцаў
9.00 Спаборніцтвы па баскетболе 3*3
(8 – 9 класы, Кручок Ю.А.)
9.30 – 10.30 Кансультацыя педагога сацыяльнага з навучэнцамі
(каб.7)
10.00 Наведванне літаратурнага музея ДУА “Засульская СШ”
(5 – 7 класы, Длугозіма Т.М.)
11.00 Заняткі спартыўнага класа (6 клас, Арлоўская В.А.)
12.00 – 13.00 Час зносін “Добры настрой не пакіне нас”
(2, 3 класы, каб.7, Кухарчык Т.Ю.)
свернуть
ПЛАН
работы школы ў суботу
23 снежня 2023 г.
Дзень узаемадзеяння з сям’ёй
8.20 – 9.05 Гадзіна здароўя і спорту (11 кл., Кручок Ю.А.)
8.20 – 9.05 Факультатыўныя заняткі па англійскай мове
(8 кл., каб. 6, Лубенько В.І.)
8.20 – 10.00 Заняткі спартыўнага класа (6 клас, Арлоўская В.А.)
8.20 – 11.50 Работа аб’яднанняў па інтарэсах
(згодна асобнага плана)
8.30–9.30 Кансультацыя педагога сацыяльнага з зак. прадст.
навучэнцаў
9.15 – 10.00 Гадзіна здароўя і спорту (8 кл., Кручок Ю.А.)
9.15 – 10.00 Факультатыўныя заняткі па англійскай мове
(7 кл., каб. 6, Лубенько В.І.)
9.15 – 10.00 Факультатыўныя заняткі па матэматыцы
(11 кл., каб. 11, Садоўская Н.У.)
9.30 – 10.30 Кансультацыя педагога сацыяльнага з навучэнцамі (каб.7)
10.10 – 11.10 Лірычная гадзіна “Я люблю сваю сям’ю”.
Афармленне паштоўкі да Ражства
(1 – 4 класы, каб.2, Фіцук Н.Л.)
10.30 Працоўнае навучанне (рэалізацыя адукацыйнай
праграмы прафесійнай падрыхтоўкі рабочых, 11 кл.,
Старасвержанская СШ)
11.05 – 12.05 Спаборніцтвы па баскетболе 3*3
(8 – 9 класы, Кручок Ю.А.)
12.00 – 13.00 Гадзіна педагога сацыяльнага
свернуть
ПЛАН
работы школы ў суботу
16 снежня 2023 г.
Дзень працоўнага навучання і прафесійнай арыентацыі
8.20 – 9.05 Гадзіна здароўя і спорту (11 кл., Кручок Ю.А.)
8.20 – 9.05 Факультатыўныя заняткі па англійскай мове
(8 кл., каб. 6, Лубенько В.І.)
8.20 – 10.00 Заняткі спартыўнага класа (6 клас, Арлоўская В.А.)
8.20 – 11.50 Работа аб’яднанняў па інтарэсах (згодна асобнага плана)
8.30–9.30 Кансультацыя педагога сацыяльнага з зак. прадст. навучэнцаў
9.00 Творчая майстэрня “Упрыгожым школу разам” (5-11 класы,
класныя кіраўнікі)
9.15 – 10.00 Гадзіна здароўя і спорту (8 кл., Кручок Ю.А.)
9.15 – 10.00 Факультатыўныя заняткі па англійскай мове
(7 кл., каб. 6, Лубенько В.І.)
9.15 – 10.00 Факультатыўныя заняткі па матэматыцы
(11 кл., каб. 11, Садоўская Н.У.)
9.30 – 10.30 Кансультацыя педагога сацыяльнага з навучэнцамі (каб.7)
10.00 Удзел у раённым конкурсе сямейнага чытання “З “Вясёлкай”
крочым па жыцці” (2, 4 класы, Фіцук Н.Л.)
10.10 – 11.10 Творчая майстэрня “Навагодні сувенір” (1 – 4 класы,
каб.1, Фенька Г.Н.)
10.00 – 12.00 Работа бібліятэкі
10.10 – 10.55 Платныя адукацыйныя паслугі па беларускай мове
(11 клас, каб. 11, Нікалаева А.П.)
10.30 Працоўнае навучанне (рэалізацыя адукацыйнай праграмы прафес. падрыхтоўкі рабочых, 11 кл., Старасвержанская СШ)
11.05 – 11.50 Дыялог “Погляд у будучае” (7 кл., каб. 7,
Нікалаева А.П.)
12.00 – 13.00 Гадзіна педагога сацыяльнага
14.10 – 15.40 Практыкум “Рашаем разам” (9 клас, каб.9, Уласік Г.У.)
свернуть
ПЛАН
работы школы ў суботу
9 снежня 2023 г.
Дзень прапаганды здаровага ладу жыцця
8.20 – 9.05 Гадзіна здароўя і спорту (11 кл., Кручок Ю.А.)
8.20 – 9.05 Факультатыўныя заняткі па англійскай мове
(8 кл., каб. 6, Лубенько В.І.)
8.20 – 10.00 Заняткі спартыўнага класа (6 клас, Арлоўская В.А.)
8.20 – 11.50 Работа аб’яднанняў па інтарэсах (згодна асобнага плана)
8.30–9.30 Кансультацыя педагога сацыяльнага з зак. прадст. навучэнцаў
9.00 Творчая майстэрня “Упрыгожым школу разам” (5-11 класы,
класныя кіраўнікі)
9.15 – 10.00 Гадзіна здароўя і спорту (8 кл., Кручок Ю.А.)
9.15 – 10.00 Факультатыўныя заняткі па англійскай мове
(7 кл., каб. 6, Лубенько В.І.)
9.15 – 10.00 Факультатыўныя заняткі па матэматыцы
(11 кл., каб. 11, Садоўская Н.У.)
9.30 – 10.30 Кансультацыя педагога сацыяльнага з навучэнцамі (каб.7)
11.00 Правядзенне мітынга ля брацкай магілы на месцы масавага
знішчэння асоб яўрэйскай нацыянальнасці
10.00 – 12.00 Работа бібліятэкі
10.10 – 10.55 Платныя адукацыйныя паслугі па беларускай мове
(11 клас, каб. 11, Нікалаева А.П.)
10.30 Працоўнае навучанне (рэалізацыя адукацыйнай праграмы
прафес. падрыхтоўкі рабочых, 11 кл., Старасвержанская СШ)
11.05 – 12.05 Спартыўнае свята “Конікі” і “Залатая скакалка”
( 5 – 11 класы, Кручок Ю.А.)
11.05 – 11.50 Бацькоўскі ўніверсітэт “Як зберагчы дзіця ад залежнасці”
(закон. прадст. навуч.11 класа, каб.11, Залатарова В.В.)
12.00 – 13.00 Гадзіна педагога сацыяльнага
14.10 – 15.40 Кансультацыйны занятак “Падрыхтоўка да алімпіяды
па англійскай мове” (6 -8 класы, каб. 6, Малашчанка Н.Ф.)
18.00 – 20.00 Дыскатэка (Малашчанка Н.Ф.)
свернуть
ПЛАН
работы школы ў суботу
2 снежня 2023 г.
Дзень грамадзянскага і патрыятычнага,
духоўна-маральнага выхавання
8.20 – 9.05 Гадзіна здароўя і спорту (11 кл., Кручок Ю.А.)
8.20 – 9.05 Факультатыўныя заняткі па англійскай мове
(8 кл., каб. 6, Лубенько В.І.)
8.20 – 10.00 Заняткі спартыўнага класа (6 клас, Арлоўская В.А.)
8.20 – 11.50 Работа аб’яднанняў па інтарэсах (згодна асобнага плана)
8.30–9.30 Кансультацыя педагога сацыяльнага з зак. прадст. навучэнцаў
9.15 – 10.00 Гадзіна здароўя і спорту (8 кл., Кручок Ю.А.)
9.15 – 10.00 Факультатыўныя заняткі па англійскай мове
(7 кл., каб. 6, Лубенько В.І.)
9.15 – 10.00 Факультатыўныя заняткі па матэматыцы
(11 кл., каб. 11, Садоўская Н.У.)
9.30 – 10.30 Кансультацыя педагога сацыяльнага з навучэнцамі (каб.7)
10.00 – 12.00 Работа бібліятэкі
10.10 – 10.55 Платныя адукацыйныя паслугі па беларускай мове
(11 клас, каб. 11, Нікалаева А.П.)
10.10 – 10.55 Інтэрактыўная гульня “Беларусь – гэта мы!”
(1 – 4 класы, каб.3, Фенько С.А.)
11.05 – 12.05 Міжшкольная спартландыя “Здароўе і спорт – наш выбар”
паміж навучэнцамі Засульскай СШ і Заямнаўскай СШ
(5 – 7 класы, Кручок Ю.А.)
10.00 Удзел у раённым прафарыентацыйным мерапрыемстве “Ярмарка
мэтавай падрыхтоўкі” на базе ДУА “Сярэдняя школа №4
г. Стоўбцы” (11 клас, Залатарова В.В.)
12.00 – 13.00 Прафілактычны занятак “Умей супрацьстаяць залежнасцям”
(9 клас, каб.9, Кухарчык Т.Ю.)
14.10 – 15.40 Кансультацыйны занятак “Падрыхтоўка да ЦЭ па біялогіі”
(11 клас, каб.11, Залатарова В.В.)
свернуть
ПЛАН
работы школы ў суботу
25 лістапада 2023 г.
Дзень узаемадзеяння з сям’ёй
8.20 – 9.05 Гадзіна здароўя і спорту (11 кл., Кручок Ю.А.)
8.20 – 9.05 Факультатыўныя заняткі па англійскай мове
(8 кл., каб. 6, Лубенько В.І.)
8.20 – 10.00 Заняткі спартыўнага класа (6 клас, Арлоўская В.А.)
8.30–9.30 Кансультацыя педагога сацыяльнага з зак. прадст. навучэнцаў
(каб.7)
9.00 – 11.00 Заняткі “Хутка ў школу” (каб.4, Калоша В.М.)
9.15 – 10.00 Гадзіна здароўя і спорту (8 кл., Кручок Ю.А.)
9.15 – 10.00 Факультатыўныя заняткі па англійскай мове
(7 кл., каб. 6, Лубенько В.І.)
9.15 – 10.00 Факультатыўныя заняткі па матэматыцы
(11 кл., каб. 11, Садоўская Н.У.)
9.30 – 10.30 Кансультацыя педагога сацыяльнага з навучэнцамі (каб.7)
10.00 – 12.00 Работа бібліятэкі
10.10 – 10.55 Платныя адукацыйныя паслугі па беларускай мове
(11 клас, каб. 11, Нікалаева А.П.)
10.10 – 10.55 Работа аб’яднання па інтарэсах “Вясёлая граматыка”
(6 – 7 класы, каб.6, Лубенько В.І.)
10.10 – 10.55 Акцыя “Навагодняя паштоўка” (1-4 кл., каб.3, Фенько С.А.)
10.30 Працоўнае навучанне (рэалізацыя адукац. праграмы
прафесійнай падрыхтоўкі рабочых, 11 кл., Старасвержанская СШ)
11.05 – 12.05 Рухомыя гульні “Вас выклікае спартландыя”
(5 – 11 класы, Кручок Ю.А.)
11.05 – 11.50 Бацькоўскі ўніверсітэт “Прафілактыка правапарушэнняў
падлеткаў” (закон. прадст. навуч. 7 класа, каб.7, Нікалаева А.П.)
12.00 – 12.45 Бацькоўскі ўніверсітэт “Дзіця сярод аднагодкаў”
(закон. прадст. навуч. 5 класа, каб. 5, Садоўская Н.У.)
12.00 – 13.00 Гадзіна педагога сацыяльнага
14.10 – 15.00 Кансультацыя “Падрыхтоўка да экзамену па рускай
мове” (9 клас, каб.9, Казацкая М.Ч.)
свернуть
ПЛАН
работы школы ў суботу
18 лістапада 2023 г.
Дзень працоўнага навучання
і прафесійнай арыентацыі
8.20 – 9.05 Факультатыўныя заняткі па англійскай мове
(8 кл., каб. 6, Лубенько В.І.)
8.20 – 10.00 Заняткі спартыўнага класа (6 клас, Арлоўская В.А.)
8.20 – 11.50 Работа аб’яднанняў па інтарэсах
(згодна асобнага плана)
8.30–9.30 Кансультацыя педагога сацыяльнага з законнымі прадст.
навучэнцаў
9.15 – 10.00 Факультатыўныя заняткі па англійскай мове
(7 кл., каб. 6, Лубенько В.І.)
9.15 – 10.00 Факультатыўныя заняткі па матэматыцы
(11 кл., каб. 11, Садоўская Н.У.)
9.30 – 10.30 Кансультацыя педагога сацыяльнага з навучэнцамі
10.00 – 12.00 Работа бібліятэкі
1010 – 10.55 Акцыя “Навагодняя паштоўка”
(1 – 4 класы, каб.1, Фенька Г.Н.)
10.30 Працоўнае навучанне (рэалізацыя адукацыйнай
праграмы прафесійнай падрыхтоўкі рабочых, 11 кл.,
Старасвержанская СШ)
12.00 – 13.00 Інтэрактыўны занятак “Два полюсы мацерыка, ці
адносіны юнакоў і дзяўчат” (8 клас, каб.7, Кухарчык Т.Ю.)
14.10 – 15.40 Мазгавы штурм “Пытанні лінгвістыкі”
(6 кл., каб.6. Хвізюк Ж.С.)
свернутьПЛАН
работы школы ў суботу
11 лістапада 2023 г.
Дзень прапаганды здаровага ладу жыцця
8.20 – 9.05 Гадзіна здароўя і спорту (11 кл., Кручок Ю.А.)
8.20 – 9.05 Факультатыўныя заняткі па англійскай мове
(8 кл., каб. 6, Лубенько В.І.)
8.20 – 10.00 Заняткі спартыўнага класа (6 клас, Арлоўская В.А.)
8.20 – 11.50 Работа аб’яднанняў па інтарэсах (згодна асобнага плана)
9.00 – 11.00 Заняткі “Хутка ў школу” (Калоша В.М.)
8.30–9.30 Кансультацыя педагога сацыяльнага з законнымі прадст.
навучэнцаў
9.15 – 10.00 Гадзіна здароўя і спорту (8 кл., Кручок Ю.А.)
9.15 – 10.00 Факультатыўныя заняткі па англійскай мове
(7 кл., каб. 6, Лубенько В.І.)
9.15 – 10.00 Факультатыўныя заняткі па матэматыцы
(11 кл., каб. 11, Садоўская Н.У.)
9.30 – 10.30 Кансультацыя педагога сацыяльнага з навучэнцамі
10.00 – 12.00 Работа бібліятэкі
10.10 – 10.55 Платныя адукацыйныя паслугі па беларускай мове
(11 клас, каб. 11, Нікалаева А.П.)
10.10 – 10.55 Спартыўныя спаборніцтвы на прызы залатой восені
“Чэмпіёны восені” (1 – 4 класы, Фіцук Н.Л.)
10.30 Працоўнае навучанне (рэалізацыя адукацыйнай праграмы
прафес. падрыхтоўкі рабочых, 11 кл., Старасвержанская СШ)
11.05 – 12.05 Рухомыя гульні “Вас выклікае спартландыя”
(5 – 11 класы, Кручок Ю.А.)
12.00 – 13.00 Інтэрактыўны занятак “Асцярожна! Шкодныя звычкі!”
(4 – 5 класы, каб. 5, Кухарчык Т.Ю.)
14.10 – 15.40 Кансультацыйны занятак “Падрыхтоўка да алімпіяды
па беларускай мове” (6 клас, каб.6, Жаўнерчык А.М.)
свернуть
ПЛАН
работы школы ў суботу
4 лістапада 2023 г.
Дзень грамадзянскага і патрыятычнага,
духоўна-маральнага выхавання
8.20 – 10.00 Заняткі спартыўнага класа (6 клас, Арлоўская В.А.)
8.20 – 11.50 Работа аб’яднання па інтарэсах “Бісерапляценне”
(2 – 4 класы, каб.3, Стаховіч В.А)
10.10 – 11.50 Работа аб’яднання па інтарэсах “Чароўны клубочак
(3 – 5 класы, каб.3, Стаховіч В.А.)
8.30–9.30 Кансультацыя педагога сацыяльнага для зак. прадст.
навучэнцаў 8 класа “Фарміраванне ў падлеткаў пазітыўных
адносін да жыцця” (каб. 7)
9.00 Кансультацыя “Падрыхтоўка да ЦЭ па беларускай мове”
(11 клас, каб.6, Нікалаева А.П.)
9.30 – 10.30 Кансультацыя педагога сацыяльнага з навучэнцамі
5 класа “Я ў гэтым свеце не адзін” (каб.7)
10.00 Кансультацыя “Падрыхтоўка да алімпіяды па біялогіі”
(9 клас, каб.11., Залатарова В.В.)
10.00 – 12.00 Работа бібліятэкі
10.10 – 10.55 Конкурс чытачоў “Сцяжынкамі Коласа”
(1 – 4 класы, каб.2, Фіцук Н.Л.)
11.05 – 11.50 Завочнае падарожжа “Коласаўскія адрасы Радзімы”
(7 клас, каб.7, Нікалаева А.П.)
11.05 – 11.50 Адкрыты мікрафон “Пясняр зямлі беларускай”
(6 клас, каб. 6, Жаўнерчык А.М.)
12.00 – 13.00 Інтэрактыўны занятак з элементамі трэнінга
“Формула добрага настрою” (3 – 4 класы, каб.5, Кухарчык Т.Ю.)
14.10 – 15.40 Кансультацыйны занятак “Падрыхтоўка да алімпіяды
па гісторыі Беларусі” (9 клас, каб.9, Длугозіма Т.М.)
свернутьПЛАН
работы школы ў суботу
28 кастрычніка 2023 г.
Дзень узаемадзеяння з сям’ёй
8.20 – 9.05 Гадзіна здароўя і спорту (11 кл., Кручок Ю.А.)
8.20 – 9.05 Факультатыўныя заняткі па англійскай мове
(8 кл., каб. 6, Лубенько В.І.)
8.20 – 10.00 Заняткі спартыўнага класа (6 клас, Арлоўская В.А.)
8.20 – 9.50 Кансультацыйны занятак “Падрыхтоўка да алімпіяды па
беларускай мове” (каб.11, Нікалаева А.П.)
8.30–9.30 Кансультацыя педагога сацыяльнага з зак. прадст. навучэнцаў
9 класа “Як папярэдзіць супрацьпраўныя дзеянні дзяцей” (каб. 7)
9.15 – 10.00 Гадзіна здароўя і спорту (8 кл., Кручок Ю.А.)
9.15 – 10.00 Факультатыўныя заняткі па англійскай мове (7 кл., каб. 6, Лубенько В.І.)
9.15 – 10.00 Факультатыўныя заняткі па матэматыцы
(11 кл., каб. 11, Садоўская Н.У.)
9.30 – 10.30 Кансультацыя педагога сацыяльнага з навучэнцамі 5 класа
“Ты не правы, калі не ведаеш свае правы” (каб.7)
10.00 – 12.00 Работа бібліятэкі
10.10 – 10.55 Платныя адукацыйныя паслугі па беларускай мове
(11 клас, каб. 11, Нікалаева А.П.)
10.10 – 10.55 Работа аб’яднання па інтарэсах “Вясёлая граматыка”
(6 – 7 класы, каб.6, Лубенько В.І.)
10.10 – 10.55 “Наперад, у спартландыю!” (1-4 кл., закон. прадст. навуч., Фенько С.А.)
10.30 Працоўнае навучанне (рэалізацыя адукац. праграмы
прафесійнай падрыхтоўкі рабочых, 11 кл., Старасвержанская СШ)
11.05 – 12.05 Спаборніцтвы па міні-футболе “Пятністы мяч” (7-8 кл., Кручок Ю.А.)
11.05 – 11.50 Шчырая размова “Сямейныя каштоўнасці” (5 клас, каб.5,
Садоўская Н.У.)
11.05 – 12.30 Кансультацыйны занятак “Падрыхтоўка да алімпіяды па хіміі”
(каб.9, Ждановіч М.Ф.)
12.00–13.00 Прававы чэлендж “#ВедаюВыконваю” (6-8 кл., каб.7, Кухарчык Т.Ю.)
13.10 – 14.00 Кансультацыі па біялогіі і рускай мове “Рахтуемся да алімпіяды”
(каб.11, Залатарова В.В.), (каб.6, Казацкая М.Ч.)
14.10 – 15.40 Кансультацыя “Чытаем па-англійску” (3 клас, каб.6, Лубенько В.І.)
свернуть
ПЛАН
работы школы ў суботу
21 кастрычніка 2023 г.
Дзень працоўнага навучання
і прафесійнай арыентацыі
8.20 – 9.05 Гадзіна здароўя і спорту (11 кл., Кручок Ю.А.)
8.20 – 9.05 Факультатыўныя заняткі па англійскай мове
(8 кл., каб. 6, Лубенько В.І.)
8.20 – 10.00 Заняткі спартыўнага класа (6 клас, Арлоўская В.А.)
8.30–9.30 Кансультацыя педагога сацыяльнага з зак. прадст. навучэнцаў
9.15 – 10.00 Гадзіна здароўя і спорту (8 кл., Кручок Ю.А.)
9.15 – 10.00 Факультатыўныя заняткі па англійскай мове
(7 кл., каб. 6, Лубенько В.І.)
9.15 – 10.00 Факультатыўныя заняткі па матэматыцы
(11 кл., каб. 11, Садоўская Н.У.)
9.30 – 10.30 Кансультацыя педагога сацыяльнага з навучэнцамі
10.00 – 12.00 Работа бібліятэкі
10.10 – 10.55 Прэзентацыя з элементамі ролевай гульні
“Цікавыя прафесіі” (1 – 4 класы, каб.2, Фіцук Н.Л.)
10.10 – 10.55 Платныя адукацыйныя паслугі па беларускай мове
(11 клас, каб. 11, Нікалаева А.П.)
10.10 – 10.55 Работа аб’яднання па інтарэсах “Вясёлая граматыка”
(6 – 7 класы, каб.6, Лубенько В.І.)
10.30 Працоўнае навучанне (рэалізацыя адукацыйнай праграмы
прафесійнай падрыхтоўкі рабочых, 11 кл., Старасвержанская СШ)
11.05 – 12.05 Спаборніцтвы па міні-футболе “Пятністы мяч”
(7-8 класы, Кручок Ю.А.)
11.05 – 11.50 Віртуальнае падарожжа “Прафесіі 21 стагоддзя”
(9 клас, каб.9, Уласік Г.У.)
12.00 – 13.00 Гадзіна педагога сацыяльнага
12.00 – 12.45 Бацькоўскі ўніверсітэт “Як дапамагчы старшакласніку ў прафесійным самавызначэнні” (зак.пр. нав. 11 кл., каб. 11, Залатарова В.В.)
14.10 – 15.40 Кансультацыйны занятак “Рыхтуемся да алімпіяды па англійскай мове” (6 -8 класы, каб.6, (Малашчанка Н.Ф.)
15.00 Пасяджэнне дзіцяча-бацькоўскага клуба. Сямейная гасцёўня “Ля прыстані бацькоўскай любові” (Кухарчык Т.Ю.)
свернутьПЛАН
работы школы ў суботу
14 кастрычніка 2023 г.
Дзень прапаганды здаровага ладу жыцця
8.20 – 9.05 Гадзіна здароўя і спорту (11 кл., Кручок Ю.А.)
8.20 – 9.05 Факультатыўныя заняткі па англійскай мове
(8 кл., каб. 6, Лубенько В.І.)
8.20 – 10.00 Заняткі спартыўнага класа (6 клас, Арлоўская В.А.)
8.20 – 11.50 Работа аб’яднання па інтарэсах “Бісерапляценне”
(2 – 5 класы, каб.3, Стаховіч В.А)
8.30–9.30 Кансультацыя педагога сацыяльнага з законнымі прадст.
навучэнцаў
9.15 – 10.00 Гадзіна здароўя і спорту (8 кл., Кручок Ю.А.)
9.15 – 10.00 Факультатыўныя заняткі па англійскай мове
(7 кл., каб. 6, Лубенько В.І.)
9.15 – 10.00 Факультатыўныя заняткі па матэматыцы
(11 кл., каб. 11, Садоўская Н.У.)
9.30 – 10.30 Кансультацыя педагога сацыяльнага з навучэнцамі
10.00 – 12.00 Работа бібліятэкі
10.10 – 11.50 Работа аб’яднання па інтарэсах “Чароўны клубочак”
(1 – 5 класы, каб.3, Стаховіч В.А.)
10.10 – 10.55 Работа аб’яднання па інтарэсах “Вясёлая граматыка”
(6 – 7 класы, каб.6, Лубенько В.І.)
10.10 – 11.10 Падрыхтоўка відэавіншавання да Дня маці
(1 – 4 кл., каб. 3, Фенько С.А.)
10.30 Працоўнае навучанне (рэалізацыя адукацыйнай праграмы
прафесійнай падрыхтоўкі рабочых, 11 кл., Старасвержанская СШ)
11.05 – 11.50 Свая гульня “Быць здаровым – гэта здорава”
(5 клас, каб.5, Садоўская Н.У.)
12.00 – 13.00 Гадзіна педагога сацыяльнага
14.10 – 15.40 Практыкум “Рашаем разам” (9 клас, каб. 9, Уласік Г.У.)
свернутьПЛАН
работы школы ў суботу
7 кастрычніка 2023 г.
Дзень грамадзянскага і патрыятычнага,
духоўна-маральнага выхавання
8.20 – 9.05 Гадзіна здароўя і спорту (11 кл., Кручок Ю.А.)
8.20 – 9.05 Факультатыўныя заняткі па англійскай мове
(8 кл., каб. 6, Лубенько В.І.)
8.20 – 10.00 Заняткі спартыўнага класа (6 клас, Арлоўская В.А.)
8.20 – 11.50 Работа аб’яднання па інтарэсах “Бісерапляценне”
(2 – 4 класы, каб.3, Стаховіч В.А)
10.10 – 11.50 Работа аб’яднання па інтарэсах “Чароўны клубочак
(3 – 5 класы, каб.3, Стаховіч В.А.)
8.30–9.30 Кансультацыя педагога сацыяльнага з законнымі прадст.
навучэнцаў
9.15 – 10.00 Гадзіна здароўя і спорту (8 кл., Кручок Ю.А.)
9.15 – 10.00 Факультатыўныя заняткі па англійскай мове
(7 кл., каб. 6, Лубенько В.І.)
9.15 – 10.00 Факультатыўныя заняткі па матэматыцы
(11 кл., каб. 11, Садоўская Н.У.)
9.30 – 10.30 Кансультацыя педагога сацыяльнага з навучэнцамі
10.00 – 12.00 Работа бібліятэкі
10.10 – 11.10 Творчая майстэрня “Падарунак для матулі”
(1 – 4 класы, Фенька Г.Н.)
10.10 – 10.55 Работа аб’яднання па інтарэсах “Вясёлая граматыка”
(6 – 7 класы, каб.6, Лубенько В.І.)
10.30 Працоўнае навучанне (рэалізацыя адукацыйнай
праграмы прафесійнай падрыхтоўкі рабочых,
11 кл., Старасвержанская СШ)
11.05 – 12.05 Спаборніцтвы па міні-футболе (7 – 8 класы, Кручок Ю.А.)
12.00 – 13.00 Гадзіна педагога сацыяльнага
12.15 – 13.00 Кансультацыя “Падрыхтоўка да экзамену па гісторыі
Беларусі” (9 клас, каб.9, Длугозіма Т.М.)
свернутьПЛАН
работы школы ў суботу
30 верасня 2023 г.
Дзень традыцый
8.20 – 9.05 Гадзіна здароўя і спорту (11 кл., Кручок Ю.А.)
8.20 – 9.05 Факультатыўныя заняткі па англійскай мове
(8 кл., каб. 6, Лубенько В.І.)
8.20 – 10.00 Заняткі спартыўнага класа (6 клас, Арлоўская В.А.)
8.20 – 11.50 Работа аб’яднання па інтарэсах “Бісерапляценне”
(2 – 4 класы, каб.3, Стаховіч В.А)
10.10 – 11.50 Работа аб’яднання па інтарэсах “Чароўны клубочак
(3 – 5 класы, каб.3, Стаховіч В.А.)
8.30–9.30 Кансультацыя педагога сацыяльнага з законнымі прадст.
навучэнцаў
9.15 – 10.00 Гадзіна здароўя і спорту (8 кл., Кручок Ю.А.)
10.00 Экскурсія ва УУС Мінскага аблвыканкама (11 клас, Залатарова В.В.)
9.15 – 10.00 Факультатыўныя заняткі па англійскай мове
(7 кл., каб. 6, Лубенько В.І.)
9.15 – 10.00 Факультатыўныя заняткі па матэматыцы
(11 кл., каб. 11, Садоўская Н.У.)
9.30 – 10.30 Кансультацыя педагога сацыяльнага з навучэнцамі
10.00 – 12.00 Работа бібліятэкі
10.10 – 11.10 Гульня-практыкум “Традыцыі ў нашым жыцці”
(1 – 4 класы, Фіцук Н.Л.)
10.10 – 10.55 Работа аб’яднання па інтарэсах “Вясёлая граматыка”
(6 – 7 класы, каб.6, Лубенько В.І.)
10.30 Працоўнае навучанне (рэалізацыя адукацыйнай
праграмы прафесійнай падрыхтоўкі рабочых,
11 кл., Старасвержанская СШ)
11.05 – 11.50 Бацькоўскі ўніверсітэт “Партрэт сучаснага падлетка”
(зак. прадст. навуч. 9 класа, каб.9, Уласік Г.У.)
12.15 – 13.00 Бацькоўскі ўніверсітэт “Адаптацыя дзіцяці ў новым
калектыве” (зак. прадст. навуч. 5 класа, каб. 5, Садоўская Н.У.)
12.00 – 13.00 Гадзіна педагога сацыяльнага
свернуть
ПЛАН
работы школы ў суботу
23 верасня 2023 г.
Дзень узаемадзеяння з сям’ёй
8.20 – 9.05 Факультатыўныя заняткі па англійскай мове
(8 кл., каб. 6, Лубенько В.І.)
8.20 – 10.00 Заняткі спартыўнага класа (6 клас, Арлоўская В.А.)
8.20 – 11.50 Работа аб’яднання па інтарэсах “Бісерапляценне”
(2 – 4 класы, каб.3, Стаховіч В.А)
10.10 – 11.50 Работа аб’яднання па інтарэсах “Чароўны клубочак
(3 – 5 класы, каб.3, Стаховіч В.А.)
8.30–9.30 Кансультацыя педагога сацыяльнага з законнымі прадстаўнікамі 9.15 – 10.00 Факультатыўныя заняткі па англійскай мове
(7 кл., каб. 6, Лубенько В.І.)
9.15 – 10.00 Факультатыўныя заняткі па матэматыцы
(11 кл., каб. 11, Садоўская Н.У.)
9.15 – 10.00 Кансультацыйны занятак “Рыхтуемся да ЦЭ
па біялогіі” (9, 11 класы, каб. 11. Залатарова В.В.)
9.30 – 10.30 Кансультацыя педагога сацыяльнага з навучэнцамі
10.00 – 12.00 Работа бібліятэкі
10.00 Удзел у раённым лёгкаатлетычным забегу “Шляхам Коласа”
(7-9 класы, Кручок Ю.А.)
10.10 – 10.55 Платныя адукацыйныя паслугі па беларускай мове
(11 клас, каб. 11, Нікалаева А.П.)
10.10 – 10.55 Работа аб’яднання па інтарэсах “Вясёлая граматыка”
(6 – 7 класы, каб.6, Лубенько В.І.)
10.30 Працоўнае навучанне (рэалізацыя адукацыйнай праграмы прафесійнай падрыхтоўкі рабочых, 11 кл., Старасвержанская СШ)
11.05 – 11.50 Бацькоўскі ўніверсітэт “Псіхалагічныя і фізіялагічныя асаблівасці сямікласнікаў” (закон. Прадстаўн. навуч., каб. 7, Нікалаева А.П.)
12.00 – 12.45. Бацькоўскі ўніверсітэт “Сям’я як персанальнае мікраасяроддзе жыцця і развіцця дзіцяці. Маральныя і культурныя каштоўнасці сям’і” (законныя прадстаўнікі навуч., каб. 6, Жаўнерчык А.М.)
12.00 – 13.00 Гадзіна педагога сацыяльнага
14.10 – 15.40 Кансультацыйны занятак “Лінгвістыка для дасведчаных”
(6 клас, каб.6, Хвізюк Ж.С.)
свернутьПЛАН
работы школы ў суботу
16 верасня 2023 г.
Дзень працоўнага навучання
і прафесійнай арыентацыі
8.20 – 9.05 Гадзіна здароўя і спорту (11 кл., Кручок Ю.А.)
8.20 – 9.05 Факультатыўныя заняткі па англійскай мове
(8 кл., каб. 6, Лубенько В.І.)
8.20 – 10.00 Заняткі спартыўнага класа (6 клас, Арлоўская В.А.)
8.30–9.30 Кансультацыя педагога сацыяльнага з законнымі прадст.
навучэнцаў
9.15 – 10.00 Гадзіна здароўя і спорту (8 кл., Кручок Ю.А.)
9.15 – 10.00 Факультатыўныя заняткі па англійскай мове
(7 кл., каб. 6, Лубенько В.І.)
9.15 – 10.00 Факультатыўныя заняткі па матэматыцы
(11 кл., каб. 11, Садоўская Н.У.)
9.30 – 10.30 Кансультацыя педагога сацыяльнага з навучэнцамі
10.00 – 12.00 Работа бібліятэкі
10.10 – 11.10 Флэшмоб “Мы дружбай сваёй моцныя і Радзімай
сваёй гордыя” (2 – 5 класы, Фенько С.А.)
10.10 – 10.55 Платныя адукацыйныя паслугі па беларускай мове
(11 клас, каб. 11, Нікалаева А.П.)
10.10 – 10.55 Работа аб’яднання па інтарэсах “Вясёлая граматыка”
(6 – 7 класы, каб.6, Лубенько В.І.)
10.30 Працоўнае навучанне (рэалізацыя адукацыйнай
праграмы прафесійнай падрыхтоўкі рабочых,
11 кл., Старасвержанская СШ)
11.05 – 12.05 Спаборніцтвы па лёгкай атлетыцы “Шкаліяда”,
прысвечаны Дню народнага адзінства (5–7 класы, Кручок Ю.А.)
11.05 – 11.50 Інтэрактыўная гульня “Я і свет прафесій” (1 – 4 класы,
Фенько С.А.)
11.20 – 12.05 Кансультацыйны занятак “Рыхтуемся да алімпіяды
па біялогіі” (9, 11 класы, каб. 11. Залатарова В.В.)
12.15 – 13.00 Гульня-эскурс “Выбар прафесіі - погляд у будучае“
(11 клас, каб.11. Залатарова В.В.)
12.00 – 13.00 Гадзіна педагога сацыяльнага
свернуть
ПЛАН
работы школы ў суботу
9 верасня 2023 г.
Дзень прапаганды здаровага ладу жыцця
8.20 – 9.05 Факультатыўныя заняткі па англійскай мове
(8 кл., каб. 6, Лубенько В.І.)
8.20 – 10.00 Заняткі спартыўнага класа (6 клас, Арлоўская В.А.)
8.30–9.30 Кансультацыя педагога сацыяльнага з законнымі прадст.
навучэнцаў
9.15 – 10.00 Факультатыўныя заняткі па англійскай мове
(7 кл., каб. 6, Лубенько В.І.)
9.15 – 11.00 Кансультацыйны занятак “Рыхтуемся да ЦЭ
па біялогіі” (11 клас, каб. 11. Залатарова В.В.)
9.30 – 10.30 Кансультацыя педагога сацыяльнага з навучэнцамі
(8 кл, каб.8)
10.00 – 12.00 Работа бібліятэкі
10.10 – 11.10 Гульнёвая праграма “Разам весела гуляць”
(2 – 5 класы, Фенька Г.Н.)
10.10 – 10.55 Работа аб’яднання па інтарэсах “Вясёлая граматыка”
(6 – 7 класы, каб.6, Лубенько В.І.)
10.30 Працоўнае навучанне (рэалізацыя адукацыйнай
праграмы прафесійнай падрыхтоўкі рабочых,
11 кл., Старасвержанская СШ)
12.00 – 13.00 Інтэрактыўная гульня “Кола правазнаўства”
(каб. 7, 6 – 7 класы, Кухарчык Т.Ю.)
свернуть
ПЛАН
работы школы ў суботу
2 верасня 2023 г.
Дзень грамадзянскага і патрыятычнага,
духоўна-маральнага выхавання
8.20 – 9.05 Гадзіна здароўя і спорту (11 кл., Кручок Ю.А.)
8.20 – 9.05 Факультатыўныя заняткі па англійскай мове
(8 кл., каб. 6, Лубенько В.І.)
8.20 – 10.00 Заняткі спартыўнага класа (6 клас, Арлоўская В.А.)
9.15 – 10.00 Факультатыўныя заняткі па англійскай мове
(7 кл., каб. 6, Лубенько В.І.)
9.15 – 10.00 Гадзіна здароўя і спорту (8 кл., Кручок Ю.А.)
10.00 – 12.00 Работа бібліятэкі
10.00 – 11.00 Інтэрактыўны занятак “Родная мова – жыцця аснова”
(6 кл., каб. 6, Жаўнерчык А.М.)
10.15 – 13.15 Прэзентацыя аб’яднанняў па інтарэсах
“Давайце паспрабуем”
свернуть